Dvejetų mačo akimirka | Organizatorių nuotr.

Dvejetų mačo akimirka | Organizatorių nuotr.

 Tunise vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre į dvejetų varžybų ketvirtfinalį pateko lietuviai Laurynas Grigelis (ATP-515) ir Lukas Mugevičius.

Pirmajame rate lietuviai po dramatiškos 1 valandos 34 minučių kovos 7:5, 4:6, [10:8] įveikė bulgarą Anthony Genovą ir prancūzą Imraną Sibille‘ą. Įdomu tai, kad abi tenisininkų poros į pagrindinį etapą pateko gavusios vardinius kvietimus.

Ketvirtfinalyje L.Grigelio ir L.Mugevičiaus lauks antri pagal skirstymą italas Marco Bortolotti ir lenkas Danielis Michalski.

Vienetų kvalifikacijoje nereitinguotas L.Mugevičius 6:4, 6:3 nugalėjo taip pat nereitinguotą rusą Aleksandrą Pustovitą, tačiau antrajame rate 1:6, 2:6 pralaimėjo 8-ajai kvalifikacijos raketei vokiečiui Oscarui Moraingui (ATP-1620).

L.Grigelis pagal reitingą pateko į pagrindinį etapą ir turnyre bus 5-as pagal skirstymą. Pirmajame rate lietuvis žais su amerikiečiu Martinu Dammu (ATP-891). L.Grigelis mėgins pratęsti sėkmingą pasirodymą Tunise, nes praėjusią savaitę čia laimėjo tokio paties rango ITF turnyrą.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Tunise prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool