IFBB Lietuvos taurės varžybos ir jaunimo pirmenybės | VS-FOTO.lt nuotr.

IFBB Lietuvos taurės varžybos ir jaunimo pirmenybės | VS-FOTO.lt nuotr.

 Spalio 4 d. Tauragėje vyko Lietuvos jaunimo pirmenybės ir 30-oji Lietuvos taurė (IFBB). Sportininkai varžėsi jaunimo, suaugusiųjų, veteranų ir naujokų kategorijose. Absoliučiais jaunimo kategorigijų nugalėtojais tapo Jorinta Voropajeva ir Laurynas Čižinauskas. Suaugusieji varžėsi absoliučiose kategorijose.

Nugalėtojai ir prizininkai pagal kategorijas:

Kultūrizmas

1. Justas Poliakus

Fortūna, Šiauliai

A. Vandys

2. Tomas Kudelis

Lokiai, Kaunas

A. Vandys

3. Andrius Talačka

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

Bikini

1. Sandra Kazlauskienė

Fortūna, Šiauliai

A. Vandys

2. Karina Vaitkutė

Fortūna, Šiauliai

A. Vandys

3. Neda Silkinytė  

Fortūna, Šiauliai

A. Vandys

       

Klasikinis kultūrizmas

1. Marius Šileika

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

2. Ignas Geryba

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

3. Arnas Terekas

A-TEAM, Kaunas

A. Mikelionis

Vyrų figūra

1. Simonas Pužas

Team Kūno Kultas, Kaunas

M. Blaževičius

2. Artūras Zikis

Progresas, Jurbarkas

A. Mickus

3. Edvinas Tuinyla

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

Wellness

1. Julija Jusienė

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

2. Inga Bakučionienė

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

3. Irma Sprainaitytė

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

Kūno fitnesas

1. Julita Ciunytė

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

2. Jorinta Voropajeva

Renata ladies, Kaunas

R. Marcinkutė

3. Julija Smirnovaitė

Renata ladies, Kaunas

R. Marcinkutė

Mišrios poros

1. A.Čepurnienė ir M. Šileika

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

2. A. Talačka ir J. Ciunytė

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

Klasikinė figūra

1. Dovydas Stonkus

Team Kūno Kultas, Kaunas

M. Blaževičius

2. Laurynas Čižinauskas

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

Raumeninga figūra

1. Donatas Rapšas

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

2. Vytas Dielininkaitis

Progresas, Jurbarkas

A. Mickus

Naujokų kultūrizmas

1. Domantas Čemerka

Minotauras, Kaunas

Š. Raižys

2. Romanas Čulikovas

Minotauras, Kaunas

Š. Raižys

Naujokių bikini

1. Justina Lukošiūtė

X Forma, Kėdainiai

K. Gudavičius

2. Jolanta Šlaustienė

Venta Life, Šiauliai

E. Šėgžda

Moterų figūra

1. Alina Čepurnienė

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

2. Kristina Tamašauskienė

Miesto sporto klubas, Marijampolė

E. Stasiukynienė

3. Martyna Binderytė

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

Moterų veteranių kūno fitnesas

1. Julita Ciunytė

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

2. Martyna Binderytė

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

Veteranų kultūrizmas

1. Andrius Talačka

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

2. Tomas Kudelis

Lokiai, Kaunas

A. Vandys

3. Donatas Radavičius

Donny Gym, Kaunas

R.Ramanauskas

Fit model kategorija

1. Judita Matulytė

Fitness LT, Vilnius

T. Petrokas

2. Kristina Mickienė

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

3. Lina Stancikaitė

Fitness LT, Vilnius

T. Petrokas

Jaunučių (-16 m.) kultūrizmas

1. Paulius Vyšniauskas

Individualiai

Jaunių (-18 m.) kultūrizmas

1. Linas Sidaravičius

Progresas, Jurbarkas

A. Mickus

2. Edvinas Škudžinskas

Progresas, Jurbarkas

A. Mickus

Jaunių (-18 m.) kūno fitnesas

1. Algimantė Pečkauskaitė

A-TEAM, Kaunas

A. Mikelionis

Jaunimo (-23 m.) bikini

1. Karina Vaitkutė

Fortūna, Šiauliai

A. Vandys

2. Justė Tamašauskaitė

Fortūna, Šiauliai

A. Vandys

3. Kamila Leonovič

Fitness LT, Vilnius

T. Petrokas

Jaunimo (-23 m.) klasikinis kultūrizmas

1. Edgaras Masilionis

Minotauras, Kaunas

Š. Raižys

2. Gabrielius Serva

Gylys, Šiauliai

V. Lukys

3. Edgaras Rimas

Minotauras, Kaunas

Š. Raižys

Jaunimo (-23 m.) kūno fitnesas

1. Jorinta Voropajeva

Renata ladies, Kaunas

R. Marcinkutė

2. Julija Smirnovaitė

Renata ladies, Kaunas

R. Marcinkutė

Jaunimo (-23 m.) kultūrizmas

1. Laurynas Čižinauskas

Tauras, Marijampolė

R. Česnaitis

Klubų įskaitoje jaunimo pirmenybėse nugalėjo Vilniaus „Fitness LT“, antrą vietą pasidalino Jurbarko „Progresas“, Kauno „Renata ladies“ ir Šiaulių „Fortūna“. Jaunimo trenerių tarpe geriausi buvo: pirmas - Tomas Petrokas, antrą vietą pasidalino trys treneriai, surinkę vienodą taškų skaičių - Arvydas Mickus,  Renata Marcinkutė ir Arūnas Vandys.

Lietuvos taurėje geriausia komanda tapo Marijampolės „Tauras“, o geriausiu treneriu – Rinaldas Česnaitis. Antrą vietą užėmė Šiaulių „Fortūna“ ir treneris Arūnas Vandys, trečią – Kauno „Team Kūno kultas“ ir treneris Marius Blaževičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United