Ivanas Barančykas | Youtube.com nuotr.

Ivanas Barančykas | Youtube.com nuotr.

 Praėjusią naktį Las Vegase (JAV) įvyko neabejotinai įspūdingiausių šių metų profesionalų bokso kova.

31-erių amerikietis Jose Zepeda (33-2) antrojo lengvo svorio kategorijos kovoje 5-ajame raunde nokautavo 27-erių baltarusį Ivaną Barančyką (20-2). J.Zepeda šioje kovoje laimėjo WBC „sidabrinį“ antrojo lengvo svorio kategorijos čempiono diržą.

Įspūdingoje kovoje visus 5 raundus netrūko veiksmo. Jau pirmajame raunde J.Zepeda du kartus krito į nokdauną. Kartą nokdaune jis atsidūrė ir antrajame raunde. Kai atrodė, kad amerikietis tuoj bus pribaigtas, jis staiga atsigavo ir pradėjo siųsti į nokdauną I.Barančyką.

Baltarusis po kartą krito antrajame, trečiajame, ketvirtajame ir penktajame raunduose. Lyg to būtų negana, penktajame raunde dar kartą nokdaune atsidūrė ir J.Zepeda. Beprotiška 8 nokdaunų fiesta baigėsi 5-ojo raundo pabaigoje, kai I.Barančykas krito į nokautą ir vėliau dar ilgai nesistojo ant kojų bei buvo nuvežtas į ligoninę.

Pilna kova:

Per 5 raundus I.Barančykas spėjo atlikti 63 tikslius akcentuotus smūgius, o J.Zepeda – 64. Baltarusis iš viso atakavo varžovą 166 kartus, o amerikietis – 145.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų