Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Deontay Wilderis ruošiasi baigti trilogiją su Tysonu Fury dėl WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržo ir ėmėsi permainų savo komandoje.

Antroje tarpusavio kovoje T.Fury laimėjo techniniu nokautu 7-ajame raunde. Tada rankšluostį į ringą išmetė vienas iš D.Wilderio trenerių Markas Brelandas. Neseniai pranešta, kad šio trenerio D.Wilderio ringo kampe daugiau nebematysime – amerikietis nusprendė su juo atsisveikinti.

D.Wilderis iš karto po kovos sakė, kad M.Brelando sprendimas jį nuvylė: „Norėjau, kad mano kampas leistų man kovoti iki galo. Kovotojo mąstysena yra tokia, kad ringe geriau mirti, nei pralaimėti. Jei jau patiri pralaimėjimą, tai geriau ringe numirti darant tai, ką labiausiai mėgsti.“

Pokyčius D.Wilderio komandoje patvirtino jo agentas Shelly Finkelis: „Taip, buvo priimtas toks sprendimas. Po kitos kovos įsitikinsime, ar tai buvo geras ėjimas, ar ne.“

D.Wilderio stovykloje ir toliau lieka pagrindinis treneris Jay Deasas, kuris po kovos irgi smerkė M.Brelando sprendimą išmesti rankšluostį.

Šiuo metu tikimasi, kad D.Wilderis ir T.Fury savo trilogiją baigs gruodžio mėnesį, bet gali būti, kad kovą teks perkelti į 2021 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų