Pangosas | Organizatorių nuotr.

Pangosas | Organizatorių nuotr.

Kevino Pangoso vedama Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda pateikė sensaciją pirmose Eurolygos rungtynėse.

Rusijos klubas svečiuose 73:69 (15:10, 11:16, 23:28, 24:15) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

K.Pangosas likus žaisti 1:27 minutei išvedė „Zenit“ komandą į priekį 69 – 67. „Anadolu Efes“ atakos po to buvo netikslios, o likus 23 sekundėms kanadiečio baudų metimai didino pranašumą iki keturių taškų.

„Zenit“ ekipa per likusį laiką atsilaikė.

Stambulo klubas pirmavo didžiąją antrosios mačo dalies pusę ir vienu metu turėjo devynių taškų pranašumą.

K.Pangosas nugalėtojams pelnė 23 taškus, atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus. 

„Zenit“ ekipai Artūras Gudaitis per 20 minučių pelnė 7 taškus (2/7 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, išprovokavo 4 pražangas ir tiek pat kartų pats prasižengė.

Pralaimėjusiems 17 taškų įmetė Vasilje Micičius, o visa Stambulo komanda iš 27 tritaškių prametė 20.

„Anadolu Efes“: Vasilje Micičius 17 (9 rez. perd.), Krunoslavas Simonas 14, Rodrigue’as Beauboisas 12, Adrienas Moermanas 8.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 23 (7 rez. perd.), K.C.Riversas 14, Vitalijus Fridzonas, Alexas Poythressas ir Artūras Gudaitis po 7.  

Eurolygos rezultatai:

10-23 „Barcelona“ 79 - 72 „Real“
10-23 „Bayern“ 74 - 68 „Olympiacos“
10-23 „Chimki“ 87 - 89 „Maccabi“
10-22 „Crvena Zvezda“ 86 - 84 CSKA
10-22 „Panathinaikos“ 82 - 68 „Fenerbahče“
10-22 „Žalgiris“ 82 - 94 „Valencia“

Eurolygos tvarkaraštis:

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“

Eurolygos turnyrinė lentelė:

V Komanda ŽR L PR S
1 Miuncheno „Bayern“ 5 4 1 31
2 Kauno „Žalgiris“ 5 4 1 25
3 „Barcelona“ 5 4 1 18
4 Valensijos „Valencia“ 4 3 1 25
5 Milano „AX Armani Exchange“ 4 3 1 11
6 Pirėjo „Olympiakos“ 5 3 2 14
7 Sankt Peterburgo „Zenit“ 2 2 0 8
8 Vitorijos „Baskonia“ 3 2 1 13
9 Atėnų „Panathinaikos“ 4 2 2 9
10 Belgrado „Crvena Zvezda“ 4 2 2 -3
11 Stambulo „Fenerbahce“ 5 2 3 5
12 Tel Avivo „Maccabi“ 5 2 3 -3
13 Maskvos CSKA 5 2 3 -11
14 Stambulo „Anadolu Efes“ 4 1 3 -8
15 Berlyno ALBA 4 1 3 -41
16 Madrido „Real“ 5 1 4 -35
17 Vilerbano ASVEL 2 0 2 -16
18 Maskvos srities „Chimki“ 5 0 5 -42


info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai