„Valencia“ | Organizatorių nuotr.

Ketvirtadienį startavusioje naujojo sezono Eurolygoje dramatišką pergalę iškovojo „Valencia“ ekipa, kuri namuose prie 400 sirgalių 65:63 (18:17, 19:16, 13:14, 15:16) palaužė Vilerbano ASVEL ekipą.

Visas rungtynes komandas skyrė vos keli taškai, o prasidedant ketvirtajam kėliniui „Valencia“ pirmavo 50:47. Įpusėjus kėliniui šeimininkų pranašumas išaugo iki 7 taškų (58:51), tačiau SVEL tada spurtavo 7:3 ir komandas vėl skyrė vos 3 taškai (58:61). Likus žaisti dvi minutes Bojanas Dubljevičius pataikė dvitaškį ir „Valencia“ susigrąžino 5 taškų persvarą (63:58), tačiau Amine‘as Noua pelnė dvitaškį, Joanas Sastre likus žaisti 39 skeundes prametė savo metimą, o jau kitoje atakoje Paulas Lacombe pataikė tolimą metimą ir rezultatas tapo lygus 63:63.

Po minutės pertraukėlės sugrįžusi ASVEL surengė sėkmingą ataką, o likus žaisti 16 sekundžių pergalingus taškus pelnė Samas Van Rossomas. „Valencia“ atsargoje dar turėjo pražangų, todėl varžovus stabdė prasižengdami, o likus žaisti 4 sekundes tritaškį prametė A.Noua ir leido „Valencia“ ekipai švęsti pergalę.

„Valencia“: Derrickas Williamsas 15 (5/6 dvit., 18 naud. bal.), Mike‘as Tobey 10, Klemenas Prepeličius 8.

ASVEL: Moustapha Fallas 14 (18 naud. bal.), Norrisas Cole‘as 11, Charlesas Kahudi 9.