ACA organizacijoje į pergalių kelią grįžęs M.Veržbickas: „Čia išsilaikyti labai sunku“ (4)

2020.10.01 17:59
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Mindaugas Veržbickas | Organizatorių nuotr.

Mindaugas Veržbickas | Organizatorių nuotr.

„Paskutinę kovą vertinu visai neblogai, – kaip įprasta kuklinosi „Absolute Championship Akhmat (ACA) kovotojas Mindaugas Veržbickas (16-7-2). – Kovojau prieš gerą, jauną, perspektyvų kovotoją, kuris dar nebuvo pralaimėjęs“.

Rugpjūčio 20 dieną „ACA 109“ narve trisdešimtmetis lietuvis taškų persvara įveikė kylančią Lenkijos mišriųjų kovos menų žvaigždę Kamilį Oniszczuką, kuris į narvą žengė turėdamas visas septynias pergales profesionalų turnyruose.

„Mano karjeroje jau ne pirmas atvejis, kai reikia kovoti prieš kovotoją, kuris dar nebuvo patyręs pralaimėjimo“, – truktelėjo pečiais nedaugžodžiaujantis M.Veržbickas.

Savo profesionalio karjerą pradėjęs 2011-aisiais vos per kelerius metus M.Veržbickas tapo „MMA Bushido“ čempionu svorio kategorijoje iki 77 kilogramų. Šis titulas iki šiol jam ir priklauso.

Mindaugas Veržbickas | „Stop“ kadras

Mindaugas Veržbickas | „Stop“ kadras

„Įvertinimas visada yra gerai, titulą laimėti yra nuostabu, tačiau šlovė nebūna amžina – ji tetrunka ilgiausiai mėnesį, – sakė M.Veržbickas. – Paskui viskas užsimiršta, atsiranda nauji iššūkiai, todėl aš nesidairau atgal“.

Sulaukęs klausimo, kas dabar jam galėtų mesti iššūkį dėl „MMA Bushido“ čempiono titulo, kovotojas šyptelėjo.

Mindaugas Veržbickas | Organizatorių nuotr.

Mindaugas Veržbickas | Organizatorių nuotr.

„Kovotojų gerų yra daug, o kas man galėtų mesti iššūkį? Aš apie tai negalvoju“, – nukirto M.Veržbickas.

Iškovojęs ir kartą apgynęs savo titulą M.Veržbickas savo meistriškumą demonstravo „FEN“ organizacijoje: čia įveikė lenkus Albertą Odzimkowskį ir Pawelą Kieleką. Abi kovos buvo baigtos jau pirmuosiuose raunduose. Šie rezultatai įtikino KSW organizaciją išmėginti lietuvį.

„Su KSW turėjau sutartį 3 kovoms, – priminė M.Veržbickas. – Pirmą kovą pralaimėjau taškais, bet psichologiškai nesijaučiau pralaimėtoju. Kova su Kamiliu Szymuszowskiu buvo labai klampi ir vangi, organizatoriai nusprendė nebeduoti man daugiau šanso. Iki tol buvau nugalėjęs gal keturis lenkus ir jie norėjo parodyti, kad KSW organizacija yra stipresnė. Tos vienos kovos, matyt, jiems ir užteko“.

Marius Veržbickas | „Stop“ kadras

Marius Veržbickas | „Stop“ kadras

Po šio pralaimėjimo Ukmergės dziudo klubo auklėtinis pasirašė sutartį su „Absolute Championship Berkut“ (dabar – ACA) asociacija. Pirmosios dvi kovos buvo laimėtos anksčiau paskirto laiko, tačiau vėliau sekė du pralaimėjimai. Lietuvis atsitiesė Australijoje suorganizuotame turnyre, kuriame pirmajame raunde įveikė Corey Nelsoną.

Vėliau kovinio sporto gerbėjai laukė M.Veržbicko sugrįžimo į KOK ringą, kur turėjo įvykti jo kova su „Rings“ klubo atstovu Vitoldu Jagėlo. Ši kova buvo atšaukta, o M.Veržbickas tęsė savo kelionę po ACA narvus.

„Ši organizacija yra viena stipriausių pasaulyje, – neabejoja kovotojas. – UFC, „Bellator“ ir ACA užima lyderių pozicijas. Čia kovodamas pamatai, koks iš tikrųjų yra tavo lygis. Tokioje organizacijoje išsilaikyti yra labai sunku, bet visada stengiuosi. Tai rodo ir mano rezultatas – 4 pergalės ir 3 pralaimėjimai. Svorio kategorijos reitingo viršūnė? Nemanau, kad reikia apie tai dabar kalbėti, kol kas džiaugiuosi būdamas savo kelyje, o kaip viskas klostytis, niekas nežino“.

Tikėtina, kad ACA narve M.Veržbicką galėsime vėl išvysti lapkričio mėnesio pabaigoje Lenkijoje organizuojamame turnyre.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų