„Žalgiris“
IV kėlinys, 2 min.
57
:
69
Atsinaujins po sek
„Valencia“
Jelena Ostapenko | Scanpix nuotr.

Jelena Ostapenko | Scanpix nuotr.

 Paryžiuje (Prancūzija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyre įspūdingą pergalę iškovojo latvė Jelena Ostapenko (WTA-43).

Antrajame vienetų varžybų rate ketvirtadienį latvė per 1 valandą 10 minučių 6:4, 6:2 nugalėjo antrąją turnyro raketę čekę Karoliną Pliškovą (WTA-4). Tai buvo trečia latvės pergalė prieš čekę per septynias jų dvikovas.

Pirmajame sete čekė du kartus naikino deficitą (0:1, 1:1, 1:3, 3:3), bet po septintajame geime pralaimėtos dar vienos savo padavimų serijos nebeatsitiesė. Antrajame sete latvės pranašumas nekėlė jokių abejonių. J.Ostapenko realizavo du „break pointus“, o varžovei nesuteikė nė vienos tokios galimybės.

Latvės pasirodymai „Roland Garros“ turnyre yra labai kontrastingi. 2015 m. ji krito pirmajame kvalifikacijos rate, 2016 m. pralaimėjo pirmajame pagrindinio etapo rate, 2017 m. tapo čempione, o 2018 m. ir 2019 m. vėl krito pirmajame pagrindinio etapo rate.

K.Pliškova 2017 m. žaidė „Roland Garros“ pusfinalyje, o antrojo rato neįveikė pirmą kartą nuo 2016 m.

Vargo antrajame rate turėjo amerikietė Sofia Kenin (WTA-6). Viena iš favoričių tik po trijų setų kovos 3:6, 6:3, 6:2 nugalėjo rumunę Aną Bogdan (WTA-93). Tuo tarpu čekė Petra Kvitova (WTA-11) 6:3, 6:3 eliminavo italę Jasminę Paolini (WTA-94).

Bendrą „Roland Garros“ prizų fondą sudaro 38 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai