E.Dubickas pelnė įvartį Italijoje (VIDEO) kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai (2)

2020.09.30 22:49
Edgaras Dubickas | Organizatorių nuotr.

Trečiadienio vakarą Italijos taurėje „Lecce“ klubas įveikė pirmąjį „Coppa Italia“ etapą ir namuose 2:0 nugalėjo „FeralpiSalo“ klubą, o prie pergalės įvarčiu prisidėjo ir lietuvis Edgaras Dubickas.

E.Dubickas šį mačą pradėjo ant atsarginių suolo, o į aikštę lietuvis buvo išleistas tik 86 minutę, bet vos po dvejų minučių lietuvis pelnė antrąjį mačo įvartį ir įtvirtino savo komandos pergalę.

Italijos „Serie A“ lygoje vėl buvo registruotas vartininkas Titas Krapikas, tačiau lietuvis liko ant „Spezia“ klubo suolo, o jo komanda iškovojo pirmąją sezono pergalę, kuomet išvykoje 2:0 nugalėjo „Udinese“ klubą. Įdomus faktas tai, kad „Spezia“ 63 rungtynių minutę dėl traumos pakeitė vartininką, tačiau į aikštę išleido ne lietuvį, o patyrusį brazilą Rafaelį.

Iš Ukrainos taurės pasitraukė „Lviv“ klubas, į kurį neseniai atvyko lietuvis Donatas Kazlauskas. Puolėjas nežaidė šešioliktfinalio rungtynėse su Poltavos „Vorskla“, o jo komanda pralaimėjo 0:2.

Tyr
2020-10-01 10:40:28
Neblogai susitvarke su kamuoliu
Ųę
2020-10-01 00:04:39
O aš jau dairausi žvalgausi po visus portalus tyla tyla. Visgi lietuvaičiai ne taip jau dažnai mus įvarčiais lepina juolabiau italijoje.ale galėjo ir į rinktinę pakviesti