„Rytas“
Ilgoji pertrauka
42
:
34
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

 Paryžiuje (Prancūzija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyre į trečiąjį ratą pateko tituluočiausias visų laikų šio turnyro žaidėjas ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-2).

Trečiadienį R.Nadalis per 1 valandą 42 minutes 6:1, 6:0, 6:3 sutriuškino amerikietį Mackenzie McDonaldą (ATP-236). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

Klasiškai žaidęs R.Nadalis realizavo net 7 iš 8 „break pointų“, o varžovui nesuteikė nė vienos tokios progos. Ispanas atliko 31 neatremtą smūgį (varžovas – 17) ir padarė 15 neišprovokuotų klaidų (varžovas – 28).

Kitas turnyro favoritas austras Dominicas Thiemas (ATP-3) per 2 valandas 25 minutes 6:1, 6:3, 7:6 (8:6) įveikė amerikietį Jacką Socką (ATP-310). Austras problemų turėjo tik trečiajame sete, kai išbarstė pranašumą ir turėjo žaisti pratęsimą. J.Sockas pratęsime pirmavo 6:3, bet iššvaistė tris galimybes tašku laimėti setą ir pralaimėjo atkarpą net 0:5.

2015 m. „Roland Garros“ čempionas šveicaras Stanas Wawrinka (ATP-17) 6:3, 6:2, 3:6, 6:1 nugalėjo vokietį Dominiką Koepferį (ATP-61), o amerikietis Johnas Isneris (ATP-23) kiek netikėtai 4:6, 4:6, 6:2, 4:6 pralaimėjo 20-mečiui tautiečiui Sebastianui Kordai (ATP-213).

Bendrą „Roland Garros“ prizų fondą sudaro 38 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai