Serena Williams | Scanpix nuotr.

Serena Williams | Scanpix nuotr.

 Paryžiuje (Prancūzija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyre amerikietė Serena Williams (WTA-9) atsisakė žaisti antrajame vienetų rate.

Amerikietė turėjo susitikti su bulgare Cvetana Pironkova (WTA-157), tačiau informavo turnyro organizatorius, kad patyrė Achilo sausgyslės traumą. C.Pironkovai tai leido be kovos žengti į trečiąjį ratą.

Pranešama, kad S.Williams bus priversta 2 savaites ilsėtis. Tuomet ji galės grįžti į lengvas treniruotes, bet žaisti rimtų mačų negalės dar 4-6 savaites. Tai reiškia, kad jai 2020 m. sezonas veikiausiai jau baigėsi.

S.Williams ir vėl nesugebėjo pakartoti visų laikų rekordo, priklausančio australei Margaret Court. Amerikietė turi 23 „Didžiojo kirčio“ vienetų titulus, o australė – 24. S.Williams paskutinį titulą iškovojo dar 2017 m. „Australian Open“ turnyre, o vėliau pralaimėjo keturis iš eilės „Didžiojo kirčio“ turnyrų finalus. „Roland Garros“ turnyras amerikietei šiaip ar taip yra pats nesėkmingiausias iš visų „Didžiojo kirčio“ turnyrų. Čia ji triumfavo 3 kartus, o per paskutinius 3 metus nebuvo pasiekusi net ketvirtfinalio.

Antrajame „Roland Garros“ rate pavargti teko ukrainietei Elinai Svitolinai (WTA-5). Ji tik po trijų setų kovos 6:3, 0:6, 6:2 nugalėjo kvalifikacijos dalyvę meksikietę Renatą Zarazuą (WTA-178).

Bendrą „Roland Garros“ prizų fondą sudaro 38 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai