Arminas Jasikonis | Youtube.com nuotr.

Arminas Jasikonis | Youtube.com nuotr.

 Sekmadienį Italijoje vykęs 9-as pasaulio motokroso čempionato etapas – Lombardijos GP – siaubingai baigėsi lietuviui Arminui Jasikoniui.

Antrųjų lenktynių 9-ajame rate lietuvis krito nuo motociklo ir nebegalėjo tęsti lenktynių. Anot pranešimų, A.Jasikonis neštuvais buvo išgabentas iš trasos ir nuskraidintas į ligoninę. Italijos žiniasklaida skelbė, kad lietuvis po avarijos prarado sąmonę.

Vėliau patvirtinta, kad A.Jasikonis kritimo metu patyrė smegenų traumą, todėl ligoninėje jam buvo sukelta dirbtinė koma. Lietuvį prižiūri geriausi Italijos ir Austrijos medikai.

Lenktynių transliacijoje A.Jasikonio avarija nebuvo užfiksuota, tačiau ją nufilmavo vienas iš trasoje buvusių žiūrovų. Įraše matyti, kaip penki lenktynių lyderiai sėkmingai atliko šuolius, o 6-as važiavęs ir sparčiai prie oponentų artėjęs A.Jasikonis nusileido nesėkmingai ir krito nuo motociklo, o trasos maršalas iš karto ėmė mojuoti geltoną vėliavą.

23-ejų A.Jasikonis – geriausias visų laikų Lietuvos motokroso lenktynininkas. Šiemet Latvijoje jis laimėjo vienerias pasaulio čempionato elitinės klasės „MXGP“ lenktynes, o kitame etape po dviejų sėkmingų lenktynių iškovojo antrąją vietą ant podiumo.

A.Jasikonis su 248 taškais bendroje pasaulio čempionato įskaitoje užima 7-ą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų