„Leeds“
55 min.
2
:
1
Atsinaujins po sek
„Tottenham“
Danielis Cormier ir Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Danielis Cormier ir Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 Pastaruoju metu vis dažniau socialiniuose tinkluose besireiškiantis Airijos kovotojas Conoras McGregoras liko nepatenkintas tuo, kaip apie jį kalbėjo buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas, karjerą jau baigęs Danielis Cormier.

Įprastoje ESPN laidoje su žurnalistu Arieliu Helwani kalbėjęs D.Cormier aptarė C.McGregoro viešą ginčą su UFC prezidentu Dana White‘u.

C.McGregoras paviešino judviejų pokalbį, kuriame jie šnekėjosi apie kovą su MMA veteranu Diego Sanzhezu. Vėliau D.White‘as teigė, kad C.McGregoras praeityje atsisakė keletos varžovų, o tai įsiutino MMA žvaigždę, kuri išvadino UFC prezidentą melagiu.

„Tu tiki tuo? Aš ne“, – temoje apie C.McGrgeoro norą kovoti su bet kuo sakė D.Cormier. „Tu tiki, kad Conoras kovotų su D.Sanchezu? Conoras bando pasinaudoti tokiu vyruku kaip tu (Helwani), kad įrodytų, jog jis nori kovoti su bet kuo. Mes neseniai kalbėjome, kad Diego baigia karjerą, o didžiausia žvaigždė UFC istorijoje sako, kad su juo kovos. Taigi, gaunasi taip, kad tie žodžiai, jog jis kovos su D.Sanchezu reiškia, kad jis kovos su bet kuo, tačiau tikrovė tokia, kad Conoras nekovos su bet kuo. Tai turi būti tinkama kova.

Jeigu Conoras kovotų su bet kuo, jis būtų tai padaręs. Ir pabrėžiu, jog nėra taip, kad aš bandyčiau kovoti už kažkurią pusę ir nelaikykite manęs UFC baltuoju riteriu. Jeigu Conoras būtų pasirengęs kovoti su bet kuo, jis būtų tapęs pakaitiniu Chabibo Nurmagomedovo ir Tony Fergusono kovoje“.

Tai išgirdęs savo atsaką pateikė ir pats C.McGregoras.

„Aš prašiau kovos gegužę, tu storas kvailį. Ką tu sakai? Aš kovojau sausį ir bandžiau tai daryti dar kartą, tačiau man buvo pasiūlyta tapti pakaitiniu kovotoju liepą. Laukti 7 suknistus mėnesius ir „galbūt“ aš gausiu kovą? Ar tu kvailas? Ką tu sakai? Aš prašiau gegužę kovoti SU BET KUO.

Aš prašiau visų šių kovų vasario 13-ą! Koronavirusas dar neegzistavo. Gegužę – su bet kuo! Rugpjūtis, Dublinas, Diego. Metų gale – revanšas. 4 kovos per vienus metus. Bet man buvo liepta laukti ir tapti pakaitiniu kovotoju už daugybės mėnesių.

Tuomet buvau numestas po ratais sakant, kad atsisakau kovoti prieš Tony, kai Chabibas iškrito iš tos kovos. Juokinga. Žmonių supratimas apie šį verslą mane visiškai glumina“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų