Arminas Jasikonis | Instagram.com nuotr

Arminas Jasikonis | Instagram.com nuotr

 Sekmadienį Italijoje vykęs 9-as pasaulio motokroso čempionato etapas – Lombardijos GP – siaubingai baigėsi lietuviui Arminui Jasikoniui.

Antrųjų lenktynių 9-ajame rate lietuvis krito nuo motociklo ir nebegalėjo tęsti lenktynių. Anot pranešimų, A.Jasikonis neštuvais buvo išgabentas iš trasos ir nuskraidintas į ligoninę. Italijos žiniasklaida skelbė, kad lietuvis po avarijos prarado sąmonę.

Pirmadienį lietuvio atstovaujamos „Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing MXGP“ komandos vadovas Antti Pyrhonenas patvirtino pasklidusias kalbas apie tai, kad A.Jasikoniui sukelta dirbtinė koma.

„Tai labai rimta situacija ir labai sunkus periodas Armino šeimai bei visai komandai. Sekmadienio naktį jis buvo nuskraidintas į ligoninę, kur jam sukelta dirbtinės komos būsena dėl patirtos smegenų traumos. Deja, šiuo metu nėra ką daugiau pasakyti. Tai labai rimta situacija. Mums belieka laukti naujienų. Aplink jį sutelkti geriausi medicinos specialistai, su kuriais palaikome kontaktą. Dėkojame visiems, kurie Arminui perdavė linkėjimus ir rūpinosi jo sveikata“, - sakė A.Pyrhonenas.

Teigiama, kad dirbtinės komos būsenos sukėlimas yra standartinė procedūra žmonėms, patyrusiems smegenų traumas.

23-ejų A.Jasikonis – geriausias visų laikų Lietuvos motokroso lenktynininkas. Šiemet Latvijoje jis laimėjo vienerias pasaulio čempionato elitinės klasės „MXGP“ lenktynes, o kitame etape po dviejų sėkmingų lenktynių iškovojo antrąją vietą ant podiumo.

A.Jasikonis su 248 taškais bendroje pasaulio čempionato įskaitoje užima 7-ą vietą.

A.Jasikonio pergalė pasaulio čempionato lenktynėse:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų