„Rytas“
IV kėlinys, 8 min.
68
:
79
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“

PSG iškovojo trečiąją pergalę iš eilės VIDEO, kiti rezultatai

2020.09.27 23:59
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Reims“ futbolininkus.

Mauro Icardi 9-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė PSG į priekį 1:0. Futbolininkas antrajame kėlinyje dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.


Kiti rezultatai:

„Bordeaux“ 0 – 0 „Nice“

„Angers“ 3 – 2 „Brest“

„Dijon“ 2 – 2 „Montpellier“

„Monaco“ 3 – 2 „Strasbourg“

„Nimes“ 1 – 1 „Lens“

„Lorient“ 1 – 1 „Lyon“


Tvarkaraštis:

Sek 10-25 Lens 14 : 00 Nantes
Sek 10-25 Montpellier 16 : 00 Reims
Sek 10-25 Bordeaux 16 : 00 Nîmes
Sek 10-25 Metz 16 : 00 Saint-Etienne
Sek 10-25 Brest 16 : 00 Strasbourg
Sek 10-25 Nice 18 : 00 Lille
Sek 10-25 Olympique Lyonnais 22 : 00 Monaco
Pen 10-30 Olympique Mars… 22 : 00 Lens

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 PSG 8 6 0 2 20 3 +17 18
2 Lille 7 5 2 0 13 2 +11 17
3 Rennes 8 4 3 1 16 10 +6 15
4 Olympique Mars… 8 4 3 1 11 8 +3 15
5 Nice 7 4 1 2 10 9 +1 13
6 Lens 7 4 1 2 10 10 +0 13
7 Angers SCO 8 4 1 3 10 16 -6 13
8 Montpellier 7 3 2 2 13 9 +4 11
9 Monaco 7 3 2 2 10 9 +1 11
10 Olympique Lyonnais 7 2 4 1 10 7 +3 10
11 Saint-Etienne 7 3 1 3 9 10 -1 10
12 Bordeaux 7 2 3 2 7 5 +2 9
13 Brest 7 3 0 4 11 15 -4 9
14 Metz 7 2 2 3 7 7 +0 8
15 Nantes 7 2 2 3 9 10 -1 8
16 Nîmes 7 2 2 3 9 11 -2 8
17 Lorient 8 2 1 5 12 15 -3 7
18 Strasbourg 7 1 0 6 6 16 -10 3
19 Reims 7 0 2 5 6 13 -7 2
20 Dijon 8 0 2 6 4 18 -14 2

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai