Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos rungtynes su „Roma“ baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2 – 2.

Jordanas Veretoutas 31-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Roma“ į priekį 1:0.

C.Ronaldo 44-ąją minutę taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo 1:1.

J.Veretoutas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Romos“ naudai 2:1.

Adrienas Rabiotas 62-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę ir „Juventus“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

C.Ronaldo 69-ąją minutę puikiu smūgiu galva vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.


Kiti rezultatai:

„Spezia“ 1 – 4 „Sassuolo“

„Verona“ 1 – 0 „Udinese“

„Crotone“ 0 – 2 „Milan“

„Napoli“ 6 – 0 „Genoa“


Tvarkaraštis:

Pen 10-23 Sassuolo 21 : 45 Torino
Šeš 10-24 Atalanta 16 : 00 Sampdoria
Šeš 10-24 Genoa 19 : 00 Internazionale
Šeš 10-24 Lazio 21 : 45 Bologna

Turnyrinė lentelė:

#

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Milan 4 4 0 0 9 1 +8 12
2 Sassuolo 4 3 1 0 13 6 +7 10
3 Atalanta 4 3 0 1 14 9 +5 9
4 Napoli 4 3 0 1 12 4 +8 8
5 Juventus 4 2 2 0 9 3 +6 8
6 Internazionale 4 2 1 1 11 8 +3 7
7 Hellas Verona 4 2 1 1 4 1 +3 7
8 Roma 4 2 1 1 8 7 +1 7
9 Sampdoria 4 2 0 2 7 7 +0 6
10 Benevento 4 2 0 2 8 12 -4 6
11 Genoa 3 1 1 1 4 7 -3 4
12 Fiorentina 4 1 1 2 7 8 -1 4
13 Cagliari 4 1 1 2 6 10 -4 4
14 Spezia 4 1 1 2 5 9 -4 4
15 Lazio 4 1 1 2 4 8 -4 4
16 Bologna 4 1 0 3 7 8 -1 3
17 Udinese 4 1 0 3 3 6 -3 3
18 Parma 4 1 0 3 4 9 -5 3
19 Crotone 4 0 1 3 3 11 -8 1
20 Torino 3 0 0 3 4 8 -4 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-20 „Dzūkija“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 10-20 Banga 18 : 00 Žalgiris
Ant 10-20 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys