Kovos akimirka | „Stop“ kadras

Kovos akimirka | „Stop“ kadras

 Sekmadienį Saitamoje (Japonija) įvyko „Rizin 24“ kovų turnyras, kuriame įspūdingą pergalę iškovojo svorio kategorijos iki 61,2 kg čempionas 26-erių metų Kai Asakura, kuris dar pirmame raunde futbolo spyrį priminusiu veiksmu nokautavo 37-erių metų veteraną Shoji Maruyamą.

Tai jau antra iš eilės tokia K.Asakura pergalė. Dar šių metų rugpjūtį jis futbolo spyrį primenančiu veiksmu nugalėjo Hiromasa Ougikubo ir iškovojo atlaisvintą čempiono diržą.

K.Asakura „Rizin“ organizacijoje turi iškovojęs 8 pergales ir yra patyręs 1 pralaimėjimą.

Kovoje su boksininku Floydu Mayweatheriu išgarsėjęs 22-ejų metų Tenshinas Nasukawa devynias minutes mušė, spardė ir kitaip atakavo Tanaka, tačiau net ir kirstinė žaizda nepadėjo jam jo nokautuoti ir galiausiai iškovojo 38-ą pergalę kikbokse teisėjų sprendimu.

Kitoje kovoje buvęs sumo imtynininkas Sudario Tsuyoshi dar pirmame raunde sulaužė profesionalaus imtynininko Dylano Jameso nosį ir teisėjas privalėjo stabdyti kovą.

Visi „Rizin 24“ turnyro rezultatai:

Tenshinas Nasukawa įveikė Koji Tanaka vieningu teisėjų sprendimu

Kai Asakura įveikė Shoji Maruyama techniniu nokautu - Raundas 1

Koji Takeda įveikė Yuki Kawana skirtingu teisėjų sprendimu

Takasuke Kume įveikė Satoru Kitaoka skirtingu teisėjų sprendimu

Taishi Hiratsuka įveikė Yuki Kitagawa nokautu – Raundas 2

Kenta Takizawa įveikė Yuto Hokamura skirtingu teisėjų sprendimu

Rena Kubota įveikė Emi Tomimatsu vieningu teisėjų sprendimu

Kyohei Hagiwara įveikė Takahiro Ashida skausmingu veiksmu („triangle choke“) – Raundas 1

Sudario Tsuyoshi įveikė Dylan James techniniu nokautu (sustabdė daktaras) – Raundas 1

Mutsuki Ebata įveikė Rasta teisėjų sprendimu

Juri Ohara įveikė Yusuke Yachi skirtingu teisėjų sprendimu

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva