Rungtynių akimirka | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje 7 – 1 sutriuškino Vilniaus „Riterių“ futbolininkus.

Nicolas Grobsovas jau 2-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Sūduvą“ į priekį 1:0.

Josipas Tadičius 25-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino marijampoliečių pranašumą 2:0.

Valerijus Šabala 29-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

J.Tadičius 33-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą 4:0.

Valdemaras Borovskis pirmojo kėlinio pabaigoje pridėjo įvartį ir sušvelnino rezultatą 1:4.

Eligijus Jankauskas 76-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą 5:1.

J.Tadičius pridėjo dar du įvarčius, o marijampoliečiai iškovojo triuškinamą pergalę 7:1.

Šeš 04-17 Panevėžys 13 : 00 Nevėžis
Šeš 04-17 Hegelmann Litauen 15 : 00 Banga
Ant 04-20 Žalgiris 17 : 00 Džiugas Telšiai
Ant 04-20 Sūduva 19 : 00 Dainava
Ant 04-20 Riteriai 21 : 00 Panevėžys
Tre 04-21 Kauno Žalgiris 19 : 00 Hegelmann Litauen
Tre 04-21 Banga 20 : 00 Nevėžis