Rungtynių akimirka | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygoje 3 – 2 nugalėjo „Panevėžio“ futbolininkus.

Hugo Videmontas sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 1:0.

Liviu Antalis pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir padvigubino vilniečių pranašumą 2:0.

Andrija Kaludjerovičius sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Ernestas Valiulis antrajame kėlinyje pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir sušvelinino rezultatą 1:3.

Chrysovalantis Kozoronis puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 2:3.

2020-09-27 20:39:49
Su tokiu nusiteikimu kaip antram kėliny čempionatai nelaimimi. Ant suolo pakeitimui keletas Žalgirio b vaikinukų ir Bolha. Eilė metų kartojamos komplektacijos klaidos, bei trenerių štabo negebėjimas komandai įskiepyt nugalėtojų mentaliteto. Kad ir per šias rungtynes, jei Žalgiris nori laimėt čempionatą, tai jis turi žiūrėt savo žaidimo. Pirmam įmušė 3. Po pertraukos pamiršti pirmą kėlinį ir bandai per antrą įmušt dar tiek pat ar bent jau kurt atakas per visas rungtynes, o ne atsimušinėt pusę antro kėlinio prieš Panevėžį. Pylos po tokių rungtių, o ne padėkų.