„Rytas“
III kėlinys, 3 min.
44
:
38
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Hoffenheim“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate net 4 – 1 sutriuškino Miuncheno „Bayern“ futbolininkus.

Erminas Bicakčičius 16-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Hoffenheim“ ekipą į priekį 1:0.

Munas Dabburis 24-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Joshua Kimmichas 36-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos sušvelnino rezultatą 1:2.

Andrejus Kramaričius du kartus iš eilės pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, o „Hoffenheim“ iškovojo pergalę 4:1.

 


Kiti rezultatai:

„Freiburg“ – „Wolfsburg“


Tvarkaraštis:

Sek 10-25 Wolfsburg 16 : 30 Arminia Bielefeld
Sek 10-25 Werder Bremen 19 : 00 Hoffenheim
Pir 10-26 Bayer Leverkusen 21 : 30 Augsburg

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 RB Leipzig 5 4 1 0 12 3 +9 13
2 Bayern Munich 5 4 0 1 22 8 +14 12
3 Borussia Dortmund 5 4 0 1 11 2 +9 12
4 Stuttgart 5 2 2 1 10 6 +4 8
5 Borussia M'gla… 5 2 2 1 8 8 +0 8
6 Eintracht Fran… 5 2 2 1 7 9 -2 8
7 Augsburg 4 2 1 1 5 3 +2 7
8 Werder Bremen 4 2 1 1 6 6 +0 7
9 Hoffenheim 4 2 0 2 8 6 +2 6
10 Union Berlin 5 1 3 1 8 6 +2 6
11 Bayer Leverkusen 4 1 3 0 3 2 +1 6
12 Freiburg 5 1 3 1 6 9 -3 6
13 Wolfsburg 4 0 4 0 2 2 +0 4
14 Arminia Bielefeld 4 1 1 2 3 6 -3 4
15 Hertha BSC 5 1 0 4 9 12 -3 3
16 Köln 5 0 2 3 5 9 -4 2
17 Schalke 04 5 0 1 4 2 19 -17 1
18 Mainz 05 5 0 0 5 4 15 -11 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai