Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Hoffenheim“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate net 4 – 1 sutriuškino Miuncheno „Bayern“ futbolininkus.

Erminas Bicakčičius 16-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Hoffenheim“ ekipą į priekį 1:0.

Munas Dabburis 24-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Joshua Kimmichas 36-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos sušvelnino rezultatą 1:2.

Andrejus Kramaričius du kartus iš eilės pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, o „Hoffenheim“ iškovojo pergalę 4:1.

 


Kiti rezultatai:

„Freiburg“ – „Wolfsburg“


Tvarkaraštis:

Pen 10-30 Schalke 04 21 : 30 Stuttgart
Šeš 10-31 Eintracht Fran… 16 : 30 Werder Bremen
Šeš 10-31 Köln 16 : 30 Bayern Munich
Šeš 10-31 Augsburg 16 : 30 Mainz 05
Šeš 10-31 Arminia Bielefeld 16 : 30 Borussia Dortmund
Šeš 10-31 Borussia M'gla… 19 : 30 RB Leipzig

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 RB Leipzig 5 4 1 0 12 3 +9 13
2 Bayern Munich 5 4 0 1 22 8 +14 12
3 Borussia Dortmund 5 4 0 1 11 2 +9 12
4 Bayer Leverkusen 5 2 3 0 6 3 +3 9
5 Stuttgart 5 2 2 1 10 6 +4 8
6 Borussia M'gla… 5 2 2 1 8 8 +0 8
7 Werder Bremen 5 2 2 1 7 7 +0 8
8 Eintracht Fran… 5 2 2 1 7 9 -2 8
9 Hoffenheim 5 2 1 2 9 7 +2 7
10 Wolfsburg 5 1 4 0 4 3 +1 7
11 Augsburg 5 2 1 2 6 6 +0 7
12 Union Berlin 5 1 3 1 8 6 +2 6
13 Freiburg 5 1 3 1 6 9 -3 6
14 Arminia Bielefeld 5 1 1 3 4 8 -4 4
15 Hertha BSC 5 1 0 4 9 12 -3 3
16 Köln 5 0 2 3 5 9 -4 2
17 Schalke 04 5 0 1 4 2 19 -17 1
18 Mainz 05 5 0 0 5 4 15 -11 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai