Grigonis | BNS nuotr.

Grigonis | BNS nuotr.

Eurolygos krepšininkų reitingo 51 – 75 pozicijose atsidūrė keturi mums gerai žinomi žaidėjai.

Jame yra du dabartiniai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Marius Grigonis ir Thomasas Walkupas, kurie atitinkamai užėmė 73 ir 58 pozicijas.

Tuo tarpu į Stambulo „Fenerbahče“ persikėlęs Edgaras Ulanovas yra 66-as, o Sankt Peterburgo „Zenit“ centras Artūras Gudaitis – 74-as.

51–75 reitingo pozicijos:

75. Janis Strelniekas (Maskvos CSKA)

74. Artūras Gudaitis (Sankt Peterburgo „Zenit“)

73. Marius Grigonis (Kauno „Žalgiris“)

72. Billy Baronas („Zenit“)

71. Shavonas Shieldsas (Milano „AX Armani“)

70. Tonye Jekiri (Vitorijos „Baskonia“)

69. Elijah Bryantas (Tel Avivo „Maccabi“)

68. Tyleris Dorsey („Maccabi“)

67. Darrunas Hilliardas („Baskonia“)

66. Edgaras Ulanovas (Stambulo „Fenerbahče“)

65. Jordanas Mickey (Maskvos srities „Chimki“)

64. Nikola Kaliničius (Valensijos „Valencia“)

63. Errickas McCollumas („Chimki“)

62. Gabrielis Deckas (Madrido „Real“)

61. Rodrigue‘as Beaubois (Stambulo „Anadolu Efes“)

60. Vladimiras Lučičius (Minucheno „Bayern“)

59. Luca Vildoza („Baskonia“)

58. Thomasas Walkupas („Žalgiris“)

57. Fabienas Causeuras („Real“)

56. Kyle‘as Kuricas (Barselonos „Barcelona“)

55. Pierre‘as Jacksonas (Atėnų „Panathinaikos“)

54. Thomasas Heurtelis („Barcelona“)

53. Stefanas Jovičius („Chimki“)

52. Johannesas Voigtmanas (CSKA)

51. Luke‘as Sikma (Berlyno ALBA)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

aa
2020-09-27 17:32:11
nebesvaikit, grigonis top20 zaidejas laisvai
Atsakyti
tomas
2020-09-28 11:57:40
baik tu juokus, koks is jo tau top20 zaidejas? Eilinis vidutiniokas Eurolygos mastu.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai