Janas Blachowiczius | Youtube.com nuotr.

Janas Blachowiczius | Youtube.com nuotr.

Ankstyvą sekmadienio rytą Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje surengtame „UFC 253“ turnyre buvo karūnuotas naujasis UFC pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas. Juo tapo 37-erių lenkas Janas Blachowiczius (27-8), antrajame raunde pribaigęs 30-metį amerikietį Dominicką Reyesą (12-2).

Nuo 2011 m. kovo 19 d. UFC pussunkio svorio kategorija turėjo tik du čempionus – Danielį Cormier ir Joną Jonesą. Pirmasis neseniai paskelbė apie karjeros pabaigą, o antrasis nusprendė pereiti į sunkiasvorių kategoriją. Nepaisant to, lenkas iš karto po pergalės kreipėsi į J.Jonesą, reikalaudamas kovos, o vėliau savo žodžius pakartojo ir spaudos konferencijoje.

„Dabar jau galime kalbėti apie Joną Jonesą. Prieš kovą šios temos nenorėjau, nes mano varžovas buvo ne jis, o Dominickas Reyesas. Neturiu varžovo kitai kovai, tad kodėl juo negalėtų tapti Jonas Jonesas? Niekas nežino, kur pasuks jo karjera. Jis man kovą pažadėjo dar Albukerkėje, kai nokautavau Corey Andersoną“, - sakė J.Blachowiczius.

Pats J.Jonesas po kovos pasveikino lenką ir užsiminė apie galimybę sugrįžti: „Mėgaukis tuo Janai, mano drauge. Sveikinimai Lenkijai. Vyručiai, ar jus suerzinčiau, jei sugrįžčiau ir labai greitai pasiimčiau savo diržą?“.

Kitas realus kandidatas tapti J.Blachowicziaus varžovu – brazilas Thiago Santosas. Lenkas prieš jį patyrė kol kas paskutinį karjeros pralaimėjimą 2019 m. vasarį. Tiesa, Th.Santosui prieš tai dar reikia lapkričio 7 d. nugalėti veteraną Gloverį Teixeirą.

„Galbūt kitu mano varžovu taps Thiago Santosą, jei jis laimės savo kovą prieš Teixeirą. Tai irgi būtų geras variantas. Man tai buvo labai ilga kelionė ir pagaliau aš esu viršūnėje. Tai nuostabus jausmas, kuriam apibūdinti trūksta žodžių. Mano protas dabar kažkur kosmose“, - juokėsi J.Blachowiczius.

Pilna spaudos konferencija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų