Giedraitis | Organizatorių nuotr.

Giedraitis | Organizatorių nuotr.

Ispanijos lygoje sėkmingas rungtynes sužaidė trys viename mače žaidę lietuviai.

Vitorijos „Baskonia“ klubas svečiuose 86:84 (16:19, 22:28, 19:11, 29:26) palaužė Madrido „Estudiantes“ krepšininkus.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 33 minutes pelnė 22 taškus (4/6 dvit., 2/10 trit., 8/8 baud.), atkovojo, perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Jis buvo rezultatyviausias „Baskonia“ krepšininkas.

Jo bendraklubis Tadas Sedekerskis per 27 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius ir dukart prasižengė.

Dovydas Giedraitis pralaimėjusiems pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/2 trit.), atkovojo, perėmė po kamuolį bei kartą prasižengė.

Nugalėtojams dar 20 taškų surinko Tonye Jekiri, 15 pelnė Alecas Petersas, o pralaimėjusiems 26 surinko Johnas Robersonas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

quNNcy
2020-09-27 09:57:18
Net ir geriausiems buna juodu dienu,rungtyniu nemaciau taciau jei mesta is geru padeciu viskas ok,tiesiog neikrito
Atsakyti
Ne ekspertas, bet
2020-09-27 09:52:40
dziaukis jog gauna laisve mesti. Pakako pergalei. Kita kart uzlaidys isvis.
Atsakyti
Lietuvos krepsinio egzpertas Gabnas
2020-09-27 09:26:06
2/10 tritaškiai, gal nuo vidurio linijos mėtė?
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai