Lenkija turi naują UFC čempioną: J.Blachowiczius deformavo D.Reyeso nosį! VIDEO (7)

2020.09.27 07:12
Dominickas Reyesas ir Janas Blachowiczius | „Twitter“ nuotr.

Dominickas Reyesas ir Janas Blachowiczius | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje surengtame „UFC 253“ turnyre buvo karūnuotas naujasis UFC pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas. Juo tapo 37-erių lenkas Janas Blachowiczius (27-8), antrajame raunde pribaigęs 30-metį amerikietį Dominicką Reyesą (12-2).

Pilnas kovos įrašas:

Kovos pradžia buvo atsargi ir taktiška. J.Blachowiczius naudojo savo mėgstamus spyrius į kepenis, atakomis kojomis atsakydavo ir D.Reyesas. Per likusią pirmojo raundo dalį vaizdas nepasikeitė. J.Blachowiczius lėdai judėjo po narvą, sėkmingai atlikdavo smūgių kombinacijas, spyrius keisdamas rankų smūgiais. D.Reyesui galingi lenko spyriai kėlė nemenką skausmą – amerikiečio šonas jau pirmajame raunde stipriai paraudo. D.Reyesas narve judėjo kur kas daugiau, tačiau atrodė pasimetęs.

Antrajame raunde taktinė kova tęsėsi ir toliau, tik šį kartą J.Blachowiczius dažniau naudojo rankų smūgius, o ne kojų spyrius. Kovotojai keitėsi smūgiais iki antrojo raundo pabaigos. Paskutinę raundo minutę J.Blachowiczius atliko kovos baigtį iš esmės nulėmusį smūgį, kai sulaužė D.Reyesui nosį. Kraujo skonį pajutęs lenkas tuomet suagresyvėjo ir galiausiai pribaigė D.Reyesą. Kovą nutraukė teisėjas, o J.Blachowicziui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu.

Kovos statistika:

Kovos statistika | Organizatorių nuotr.

Kovos statistika | Organizatorių nuotr.

D.Reyesas iki šiol per karjerą buvo patyręs tik vieną nesėkmę, kai nusileido pačiam J.Jonesui. Tiesa, ta kova buvo gana kontroversiška, nemaža dalis MMA gerbėjų ir ekspertų manė, kad pergalės labiau nusipelnė būtent D.Reyesas. Tuo tarpu ilgametis KSW čempionas J.Blachowiczius dėl UFC diržo kovėsi pirmą kartą karjeroje. Lenkas iš paskutinių 9 kovų UFC narve laimėjo net 8.

Nuo 2011 m. kovo 19 d. UFC pussunkio svorio kategorija turėjo tik du čempionus – Danielį Cormier ir Joną Jonesą. Pirmasis neseniai paskelbė apie karjeros pabaigą, o antrasis nusprendė pereiti į sunkiasvorių kategoriją.

J.Blachowiczius po pergalės iškvietė į kovą J.Jonesą, kuris „twitter“ tinkle tik trumpai sureagavo į pasibaigusią kovą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų