Povilas Juškevičius, Arnedas Kelmelis, Rokas Jakubauskas ir Benas Paunksnis | Youtube.com nuotr.

Povilas Juškevičius, Arnedas Kelmelis, Rokas Jakubauskas ir Benas Paunksnis | Youtube.com nuotr.

 Belgrade (Serbija) prasidėjo dvi dienas truksiantis Europos jaunių (iki 19 metų) irklavimo čempionatas, į kurį atvyko ir trys įgulos iš Lietuvos.

Geriausiai čempionatą pradėjo Povilas Juškevičius, Arnedas Kelmelis, Rokas Jakubauskas ir Benas Paunksnis. Vaikinų porinių keturviečių valčių trečiajame atrankos plaukime lietuviai finišavo pirmi (6:31.67 min.) ir pateko tiesiai į pusfinalį.

Vaikinų porinių dviviečių valčių trečiajame atrankos plaukime Arnoldas Voznikas ir Aidas Greivys liko ketvirti (7:12.83), bet atsigriebė antrajame paguodos plaukime, kuriame užėmė antrą vietą (7:00.05). Lietuviai taip pat pateko į pusfinalį.

Viltis kovoti dėl medalių prarado Paulius Brusokas, Jonas Šaparavičius, Ignas Urbonas ir Linas Babarskas. Vaikinų pavienių keturviečių valčių antrajame atrankos plaukime jie buvo ketvirti (6:52.04), o pirmajame paguodos plaukime užėmė 5-ą vietą (6:45.61). Sekmadienį lietuviai B finale kovos dėl 7-12 vietų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai