„Ryto“ ir „Pieno žvaigždžių“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Ryto“ ir „Pieno žvaigždžių“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Pirmoje rungtynių pusėje puolimo mašiną įspūdingai užkūręs Vilniaus „Rytas“ (3-0) po pertraukos atsipalaidavo, bet pergalės iš savo rankų nepaleido.

58 proc, taiklumu (18/31) tritaškius metę Donaldo Kairio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 106:82 (36:19, 29:22, 15:22, 26:19) nepaliko vilčių Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (1-2).

Įspūdingą taiklumą demonstravusi Vilniaus ekipa jau pirmosiomis minutėmis atitrūko 16:5, o dar net neįpusėjus antrajam kėliniui jau triuškino varžovus dvigubai 52:26.

Pirmoje mačo pusėje siautęję šeimininkai iš toli atakavo net 77 proc. taiklumu (10/13), todėl ilsėtis komandos išėjo „Rytui“ užtikrintai pirmaujant 65:41.

Svečiai iš Pasvalio rankų nenuleido ir po pertraukos sugebėjo sugrąžinti intrigą. Gedimino Petrausko auklėtiniai pristabdė vilniečių puolimą bei priartėjo 61:76.

Lemiamame ketvirtyje „Pieno žvaigždės“ prisivijo dar labiau (75:86), tačiau tai buvo viskas, ką šiai komandai pavyko padaryti. Paskutinėmis minutėmis atsilaikęs „Rytas“ šventė pergalę.

„Rytas“: Kristjanas Kitsingas, Andrew Goudelockas ir Lukas Uleckas po 18, Arnas Butkevičius 16, Martynas Echodas 13 (10 atk. kam.), Demetriusas Jacksonas 8 (9 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: Andreja Milutinovičius 18, Paulius Petrilevičius 14, Danielis Amigo ir Arvydas Šikšnius po 10.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2020-09-26 20:23:47
kodel pas sokejas batuose per viduri kojos idubimas kazkoks :D cia taip patogu ar taip reik
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-20 „Dzūkija“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 10-20 Banga 18 : 00 Žalgiris
Ant 10-20 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys