Maksvytis | Scanpix nuotr.

Permės „Parma“ komanda pirmose Vieningosios lygos rungtynėse iškovojo fantastišką pergalę.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 97:95 (25:26, 19:29, 17:26, 36:14) palaužė Maskvos CSKA klubą.

CSKA komanda dar ketvirtojo kėlinio viduryje pirmavo 20 taškų, bet po to likusią dvikovos atkarpą pralaimėjo 10 – 32.

Likus žaisti dvejoms sekundėms pergalingą „Parma“ tritaškį pataik Maksimas Grigorjevas.

Adas Juškevičius nugalėtojams pelnė 11 taškų, atkovojo tris kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. Eigirdas Žukauskas įmetė 10 taškų ir atkovojo du kamuolius.

CSKA: Mike’as Jamesas 31, Willas Clyburnas 19, Nikita Milutinovas 13.

„Parma“: Borisas Savovičius 18, Adas Juškevičius, Marekas Mejeris ir Robertas Johnsonas po 11, Eigirdas Žukauskas ir Nikolajus Žmako po 10.

A-JA-JAI
2020-09-27 10:26:32
Nesupratau. Žurnalistai pasikeitė kailiuką? Anksčiau būdavo tokia logika: jeigu viena komanda ketvirto kėlinio viduryje pralošinėja nors 20 taškų, vadinasi nesvarbu galutinis rezultatas: atsiliekanti komanda yra SUTRIUŠKINTA!