„Leeds“
66 min.
2
:
1
Atsinaujins po sek
„Tottenham“
Emre Asikas ir Yagmur Asik | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Emre Asikas ir Yagmur Asik | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Turkijos žiniasklaidoje pasirodė naujienos, kad garsaus šalies futbolininko Emre Asiko žmona norėjo jį nužudyti.

Teigiama, kad Yagmur Asik buvo neištikima savo vyrui ir laiką leisdavo su meilužiu Erdi Sunguru. Tai sužinojęs E.Asikas, pradėjo skyrybų procesą. Y.Asik norėjo gauti visą vyro turtą, todėl matė tik vieną išeitį – buvusio futbolininko mirtį. Tai atskleidė jos meilužis.

„Turėjau romaną su Yagmur. Ji galvojo tik apie tai, kaip paveldėti visą turtą po Emre mirties. Ji prašė manęs, kad jį nužudyčiau, bet aš atsisakiau“, - sakė E.Sunguras.

Anot pranešimų, neigiamo atsakymo sulaukusi Y.Asik kreipėsi į profesionalų žudiką ir pasiūlė jam 10 mln. Turkijos lirų (apie 1,3 mln. JAV dolerių) už tai, kad jis nužudytų E.Asiką ir gerai paslėptų jo kūną. Teigiama, kad Y.Asik parūpino žudikui ginklą, bet pastarasis tuomet persigalvojo ir viską pasakė E.Asikui. Anot Turkijos žiniasklaidos, žmona dabar bus teisiama už pasikėsinimą nužudyti.

Emre ir Yagmur susituokė 2012 m. Pora kartu augina tris vaikus. Jie vis dar lieka susituokę, nes skyrybų procesas nesibaigė. Yagmur yra 19 metų jaunesnė už vyrą.

E.Asikas profesionaliai žaidė futbolą nuo 1992 m. iki 2008 m. Jis tris kartus tapo Turkijos čempionu: kartą su „Fenerbahce“ ir du kartus su „Galatasaray“. 2008 m. su „Galatasary“ jis laimėjo Turkijos supertaurę.

Turkijos vyrų rinktinėje E.Asikas per 34 rungtynes įmušė 2 įvarčius. 2002 m. jis laimėjo pasaulio čempionato bronzą, o 2008 m. su rinktine pasiekė Europos čempionato pusfinalį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų