Evaldas Petrauskas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Evaldas Petrauskas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 Šeštadienį į Vilniaus „Siemens“ areną po ilgos pertraukos dėl COVID-19 viruso sugrįžo KOK organizacijos kovos menų turnyras, kuriame šį kartą išvydome ir tris bokso kovas.

Pirmosios dalies pagrindinėje dvikovoje dėl „MMA Bushido“ svorio kategorijos iki 71 kg čempiono diržo 24-erių metų Žygimantas Ramaška vos per 1 min. 13 sek. smaugimo veiksmu privertė pasiduoti 21-erių metų Osvaldą Fedorovičių ir užsijuosė „MMA Bushido“ pasaulio čempiono diržą.

Antrosios dalies pagrindinėje kovoje dėl „Dream Boxing“ Baltijos šalių iki 66 kg čempiono titulo olimpinis prizininkas 28-erių metų Evaldas Petrauskas nuolat spaudė 19-metį estą Semjoną Kamaniną ir po šešių raundų teisėjų sprendimu užsijuosė čempiono diržą.

E.Petrauskas pirmoje profesionalaus bokso kovoje 2018-ųjų rugsėjį Kaune nokautavo ukrainietį Denysą Kaušaną, 2019 m. kovą dominavo ir pirmame raunde techniniu nokautu įveikė gruziną Kakhą Avetisiani, o 2019-ųjų spalį Didžiojoje Britanijoje taškais laimėjo prieš Johnsoną Tellezą iš Nikaragvos. Tiesa, pergalė prieš K.Avetisiani nebuvo oficialiai įskaityta į lietuvio karjeros statistiką.

2020 m. sausį E.Petrauskas paskelbė apie karjeros pabaigą, tačiau po pusės metų persigalvojo ir rugpjūčio pradžioje „KOK Summer Special Edition 2020“ turnyre po keturių raundų kovos įveikė lenką Lukaszą Lecyckį.

S.Kamaninas profesionalų bokse iki šiol buvo nenugalėtas (2-0). Pernai kovo mėnesį jis teisėjų sprendimu nugalėjo ukrainietį Arturą Davydenką (2-5), o šių metų rugpjūtį teisėjų sprendimu įveikė ir latvį Viktorsą Kogajsą (0-1). Estas šiemet dalyvavo ir Tokijo olimpiados Europos zonos atrankiniame turnyre. Svorio kategorijos iki 63 kg pirmajame rate S.Kamaninas 0:5 (27:30, 28:29, 27:30, 28:29, 27:29) nusileido vengrui Milanui Fodorui.

Įvykusios kovos:

Evaldas Petrauskas (Lietuva) – Semjonas Kamaninas (Estija) -66 kg, „Dream Boxing“ titulinė kova (6 x 3 min.) – pergalę taškais iškovojo E.Petrauskas

 E.Petrauskas visą kovą spaudė varžovą, kuris dirbo išorine ringo dalimi ir labai daug judėjo. Lietuvis kantriai ieškojo savo šansų smūgiuoti, daug atakavo ir nors nepasiuntė varžovo į nokdauną, tačiau jo pergale po kovos neabejojo niekas.

Evaldo Petrausko komentaras po pergalės ir iškovoto „Dream Boxing“ Baltijos šalių čempiono titulo

Posted by Sportas.lt on Saturday, September 26, 2020

Reinisas Porozovas (Latvija) – Algirdas Baniulis (Lietuva) +95 kg, „Dream Boxing“ (4 x 3 min.) – pergalę iškovojo A.Baniulis

 24-erių metų A.Baniulis turėjo ryškų ūgio pranašumą prieš 30-metį R.Porozovą, tačiau pastarasis dažnai ėjo į klinčą. Lietuvis ne kartą šioje kovoje rodė, kad gavo smūgį į pakaušį, tačiau teisėjas nedavė perspėjimo Latvijos kovotojui. Ketvirtame raunde prireikė pertraukėlės, nes R.Porozovui atsivėrė žaizda. Po šio epizodo A.Baniulio smūgiai buvo dar tikslesni ir to užteko, kad teisėjai paskelbtų lietuvio pergalę.

Mindaugas Gedminas (Norvegija) – Vytautas Balsys (Lietuva) -75 kg, „Dream Boxing“ mėgėjų taisyklės (3 x 3 min.) – lygiosios

Tai buvo pirmoji bokso dvikova šį vakarą. V.Balsys joje siekė revanšo už 2019 m. Europos žaidynėse patirtą pralaimėjimą Norvegijai atstovaujančiam M.Gedminui.

V.Balsys dažnai kontratakuodavo ir būdavo aktyvesnis klinče. Ši kova nepagailėjo sirgaliams gražių ir stiprių smūgių, o M.Gedminas stengėsi dažniau eiti į priekį. Abu kovotojai pademonstravo aukšto lygio bokso kovą, tačiau joje nugalėtojas nepaaiškėjo – teisėjai paskelbė lygiąsias.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) -71 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – pergalę vieningu teisėjų sprendimu iškovojo D.Rimkus

Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus ir vėl didelį dėmesį skyrė šou programai ;)

Posted by Sportas.lt on Saturday, September 26, 2020

D.Rimkus vėl didelį dėmesį skyrė šou darymui. „Rimkenzo“ šokio žinksneliu žengė į ringą ir jau kovos pradžioje pargriovė savo varžovą. LIetuvio šortus puošė pinigai, o po pirmojo raundo „Rimkenzo“ taip pat trumpai pašoko.

Antrojo raundo pradžioje D.Rimkus pamėgino pasišokęs smūgiuoti keliu, tačiau tikslo nepasiekė.

Itin aktyvioje kovoje D.Rimkus dažnai tiesiais smūgiais pataikydavo į varžovą, tačiau trečiame raunde po smūgio galva „Rimkenzo“ buvo prakirstas antakis. Visgi tekantis kraujas nesustabdė D.Rimkaus, kuris buvo aktyvesnis ir vieningu teisėjų sprendimu iškovojo pergalę.  

Po kovos į ringą buvo pakviestas M.Pultaražinskas, su kuriuo „Rimkenzo“ turi kovoti lapkričio mėnesį vyksiančiame turnyre.

„Siemens“ arenoje susirinkę sirgaliai didesnį triukšmą sukėlė už Matą Pultaražinską. Kaip jūs manote, kas laimės šią dvikovą?

Posted by Sportas.lt on Saturday, September 26, 2020

Matas Pultaražinskas (Lietuva) – Lukaszas Lecycki (Lenkija) -66 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – lygiosios

 Šioje kovoje teisėjui teko itin dažnai skirti kovotojus iš klinčo. Tiek M.Pultaražinskas, tiek L.LEcycki turėjo savo momentų, tačiau nei vienas neįtikino visų teisėjų ir jie paskelbė lygiąsias.

Po kovos kalbintas M.Pultaražinskas teigė, kad nesutinka su tokiu sprendimu ir jaučiasi, jog laimėjo šią kovą. Kaip sakė M.Pultaražinskas, kitą kartą jis siektų nokautuoti L,Lecyckį.

Dominykas Dirkštys (Lietuva) – Linas Andrijauskas (Lietuva) -80 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – vieningu teisėjų sprendimu pergalę iškovojo D.Dirkštys

Visuose trijuose raunduose tikslesnis buvo D.Dirkštys, kuriam pergalę skyrė visi trys teisėjai. 

Mehdi Ebadi (Vokietija) – Vitas Karosas (Lietuva) -67 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – V.Karoso pergalė teisėjų sprendimu

V.Karosas visiškai dominavo pirmajame raunde. Kiokušin karatė meistras M.Ebadi keletą kartų bandė atlikti suktukus, bet nepasiekdavo lietuvio, o gynėsi tiesiog siaubingai, „sugerdamas“ gausybę smūgių į galvą. Buvo galima stebėtis tuo, kad vokietis apskritai išstovėjo pirmajame raunde ant kojų. Antrajame raunde buvo daugiau klinčo ir kovos stabdymų. M.Ebadi ringe atrodė pasimetęs, dažnai atsukdavo nugarą ir be spyrių daugiau niekuo nepasižymėjo. Vokietis kažkokiu būdu išstovėjo ant kojų ir trečiajame raunde, o teisėjai neabejodami skyrė pergalę V.Karosui.

Pirma dalis:

Žygimantas Ramaška (Lietuva) – Osvaldas Fedorovičius (Lietuva) -71 kg, MMA Bushido titulinė kova (3 x 5 min.) – Ž.Ramaškos pergalė smaugimo veiksmu

Žygimantas Ramaška | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Žygimantas Ramaška | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Kova prasidėjo labai aktyviai, sportininkai dažnai keitėsi smūgiais stovėsenoje. Netrukus Ž.Ramaška perėjo į parterį, kur užsiėmė dominuojančią poziciją. Lietuvis greitai rado progą atlikti skausmingą veiksmą ir ėmė smaugti O.Fedorovičių. Pastarasis čia pat pasidavė ir Ž.Ramaška tapo „MMA Bushido“ pasaulio čempionu. Kova truko vos 1 min. 13 sek.

Prieš šią kovą „Tapology“ skelbė, kad O.Fedorovičius 2019 m. vasarį „King of Kings 68“ turnyre nugalėjo latvį Artūrą Leisans (3-4), tačiau 2017 m. lapkritį pralaimėjo Irmantui Zubrickui, 2019 m. gegužę „Bushido Vilnius 2019“ turnyre skausmingu veiksmu nusileido Viktorui Makarenko, o tų pačių metų lapkritį „KOK World GP“ turnyre Rygoje skausmingu veiksmu pralaimėjo Silvestrui Kaneps. O.Fedorovičius kovojo ir šių metų birželį vykusiame „KOK Classic“ turnyre, kur pagal ZST MMA taisykles vienbalsių teisėjų sprendimu įveikė Deividą Daividavičių.

Pagal „Tapology“, Ž.Ramaška buvo veikęs Robertą Skujinš (2016 m. lapkritį, KOK), Antoną Radko (2017 m. rugsėjį, KOK), Michailą Lavriniuką (2017 m. lapkritį, „Saulės mūšis 2017“), Dzhabirą Vazirchanovą (2018 m. balandį, „Berkut Young Eagles 2“), Petrą Birko (2018 m. gegužę, „Bushido Vilnius 2018“), tačiau po smūgio į korpusą pirmame raunde pralaimėjo Bibertui Tumenovui (2018 m. spalį, „Berkut Young Eagles 5“). Ž.Ramaška šių metų kovą dalyvavo atvirame Baltijos šalių mišrių kovos menų (MMA) čempionate, kur svorio kategorijoje iki 84 kg užėmė trečią vietą.

Hubertas Dylewski (Lenkija) – Aurimas Krukauskas (Lietuva) -71 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – vieningu teisėjų sprendimu pergalę šventė H.Dylewski

Šioje kovoje buvo atlikta daugybę smūgių, o abu kovotojai jos pabaigoje sunkiai pastovėjo ant kojų. Visgi A.Krukauskas jėgų išsaugojo mažiau, kovos pabaigoje jo visi smūgiai skriejo pro šalį, o H.Dylewski spaudė lietuvį ir užtikrintai laimėjo.

Arminas Riedelis (Vokietija) – Samuelis Sorochovas (Lietuva) -72 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – A.Riedelio pergalė skirtingu teisėjų sprendimu

Šioje kovoje lietuvis buvo du kartus įspėtas už tai, kad pametė dantų apsaugą, o sykį keliu „užtaikė“ žemiau juostos ir A.Riedeliui prireikė laiko atsigauti. Pati kova vyko gana lygiai, abu kovotojai nevengė vienas kito spausti, tačiau A.Riedelis dažnai buvo taiklesnis ir teisėjai taškais 2-1 skyrė pergalę Vokietijos atstovui.

 

Alehas Mošinas (Lenkija) – Dovydas Levickis (Lietuva) -60 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – lygiosios

Lygioje kovoje abu sportininkai dirbo kombinacijomis ir nei vienam nepavyko pataikyti lemtingo smūgio. Vienas teisėjas įžvelgė nežymų A.Mošino pranašumą, kitas – D.Levickio, o trečiasis paskelbė lygiąsias.

 

Erikas Golubovskis (Lietuva) – Vladislavas Stefanovičius (Lietuva) -85 kg, ZST MMA taisyklės, (2 x 4 min.) – E.Golubovskio pergalė antrame raunde trikampiu smaugimu

E.Golubovskis šioje kovoje atliko bent du puikius parvertimus bei dominavo parteryje. Pačioje kovod pabaigoje E.Golubovskis kojomis apglėbė varžovo kaklą ir trikampiu smaugimu privertė pasiduoti V.Stefanovičių. 

Egidijus Labanauskas (Lietuva) – Lukas Banevičius (Lietuva) -76 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – L.Banevičiaus pergalė skirtingu teisėjų sprendimu

 Igno Baryso ir Ernestos Kareckaitės į ringą palydėtas E.Labanauskas kovos pradžioje buvo pasivesnis, o L.Banevičius sulaukė ne vieno savo trenerių pagyrimo už sėkmingas atakas. Nors E.Labanauskas vėliau suaktyvėjo ir klausė I.Baryso raginimų smūgiuoti „ranka ir koja“, tačiau L.Banevičius įtikino du teisėjus iš trijų, kurie skyrė pergalę jam.

Rytis Kveselys (Lietuva) – Deividas Daividavičius (Lietuva) -75 kg, ZST MMA taisyklės (2 x 4 min.) – lygiosios

Didžiulį ūgio pranašumą turėjęs R.Kveselys tuo pradžioje nepasinaudojo. Praėjus beveik minutei R.Kveselys pargriuvo ir bandė atsistoti, o kol tai darė praleido ne vieną tikslų D.Daividavičiaus smūgį.

Kovotojai daug laiko praleido parteryje, tačiau vienu metu D.Daividavičius sukūrė kol kas įsimintiniausią šio vakaro momentą, kai atliko tikslų smūgį koja į galvą bei apsvaigino R.Kveselį bei tiksliais abiejų rankų smūgiais toliau talžė varžovą.

Nepaisant šio epizodo, antrame raunde R.Kveselys geriau pasirodė parteryje ir teisėjai paskelbė lygiąsias. 

Danas Antanavičius (Lietuva) – Airidas Mikalauskas (Lietuva) -62 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – lygiosios

Raundo pradžioje kovotojai keitėsi smūgiais kojomis, o vienas iš jų A.Mikalauskui pataikė žemiau juosmens ir trumpam sustabdė kovą. Antrame raunde gerokai išryškėjo A.Mikalausko pranašumas, kuris ne kartą prirėmė varžovą prie ringo virvių ir smūgių kruša džiugino savo trenerį, kuris nuolat šūkavo „labai gerai“.

Trečiojo raundo pradžioje kovotojai keitės smūgiais į kojas, o pabaigoje – D.Antanavičius vėl buvo priremtas prie ringo virvių, tačiau abu kovotojai smūgiavo gana sėkmingai.

Šioje kovoje ir vėl teisėjų nuomonė išsiskyrė – vienas teisėjas matė D.Antanavičiaus pergalę, kitas – A.Mikalausko, o trečiasis – lygiąsias. 

Tauras Čiuplys (Lietuva) – Danyla Matiukov (Lietuva) -75 kg, ZST MMA taisyklės (2 x 4 min.) – lygiosios

Turnyro pradžioje sirgaliai išvydo puikią jaunų kovotojų kovą, kurioje netrūko veiksmų parteryje, o abiejų raundų pabaigos džiugino apsikeitimais smūgiais stovėsenoje. Pirmojo raundo pradžioje viršutinėje pozicijoje buvo T.Čiuplys, tačiau vėliau D.Matiukovas perėjo į viršų ir buvo aktyvesnis.

Teisėjas Zenononas Budraitis nuolat ragino kovotojus imtis veiksmų, nes kitaip pastatys juos į stovėseną, tačiau po tokių žodžių kovotojai suaktyvėdavo ir visą antrąjį raundą praleido parteryje.

Vienas teisėjas matė T.Čiuplio, kitas – D.Matiukovo pergales, o trečiasis paskelbė lygiąsias. Tokiu sprendimu akivaizdžiai buvo nepatenkintas D.Matiukovas, kuris purtė galvą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

:D
2020-09-29 23:15:06
Vos ne visos kovos lygiom isejusios :D ar dar esat mate kazkur toki turnyra kovu kur is cardo 80 proc kovu lygiom :D Cia aiskiai parodo teisejai savo kompetencija :)
Atsakyti
Sekmadienis
2020-09-27 21:07:18
Net nežinojau, kad Lietuvoje vien pasaulio čempionai
Atsakyti
Genka
2020-09-27 21:05:47
Šudo vertas turnyras. Totalus triedalu pasirodymai
Atsakyti
SEL vs SABAKA
2020-09-27 20:22:34
del Planetos cempiono KOK dirzo - lapkritis !
Atsakyti
Tep..
2020-09-27 15:42:41
o kur paruostas Petrausko nakautuojantis smugis???
Atsakyti
As
2020-10-05 00:01:27
Kiekvienas liudnas ar piktas komentaras yra Petrausko nukautuoti
Yhh
2020-09-27 13:18:29
Kiek šitą parodija dar tęsis?Pora kovų galetumem dar kovoms pavadinti visa kita farša.Kova dėl čempiono titulo su su 2 kovas turėjusių vaiku.Jus vapsie isdurnejot?Tikiuosi šitą visą nesamone bankrutuos kuo greičiau.Turekite savigarbos zmones,tokį suda ziureti...turi savęs negerbti
Atsakyti
TT
2020-09-27 14:51:57
Reikia į tai žiūrėti kaip į pramoginį renginį. Nepatinka - nežiūri... Patinka ar nepatinka Simanaičio šou kovų lygio prasme - čia jau diskusijos reikalas, tikrai yra ten gerų kovotojų ir gerų kovų, ne viskas yra šūdas... bet šou prasme jis kol kas vienintelis LT tą daro
kadangi
2020-09-27 11:50:14
pasaulyje dabar nera ka veikti,nes 19metu snarglius,siaip taip nugaletas,tai sekanti kova,turbut,paqiao arba floydas:)!
Atsakyti
RK
2020-09-27 10:24:15
Kokia Rimkenzo entry daina?
Shazam'as rašo King Of The Hood, bet aišku ten ne lietuviška...
Atsakyti
as
2020-09-27 14:58:45
noreciau ir as suzinoti
TT
2020-09-27 10:08:16
Teksto autoriui --> vienintelė verta dėmesio kova buvo Balsys VS Gedminas, bet jūs nesugebat vaizdo įrašo įmest? Užtat kažkokių minedų-rimkenzų net du įmetat... :-)
Atsakyti
isvada
2020-09-27 10:40:45
ka tas Gedminas veiks olimpiadoj neaisku :)
Boxxx
2020-09-27 12:21:44
Pirmiausia iki Olimpiados reikia atrankos turnyrą išsilošt. Kol kas geresnio lietuvaičio nors ir kovojančio už Norvegiją šiai dienai neturime. O jis manau ten dar ir vieną kitą kovą išsilošt gali jei burtai suktis. O Lietuvos rinktinėje net arti nėra nieko arti Olipmiados. Beje mano subjektyvia nuomone Gedminas šitą kovą išsilošė - buvo tikslesnis, greitesnis, dirbo 1 nr. Visiems gero savaitgalio
TT
2020-09-27 13:25:19
Boxxx --> TAIP
Vardenis
2020-09-27 09:36:46
Koki cia picu isveziotoje jis tipo nugalejo
Atsakyti
Atsiminkit runkeliai
2020-09-27 09:12:56
Planetos cempionas dabar Petrauskas ! :) Stoveti ir bijoti, pinigu neslepti :)
p.s. gerai kad malku nepakrove studentas is Estijos :)
Atsakyti
petrauskas tapo cempionu
2020-09-27 06:54:32
iveikes 19m vaika.
Atsakyti
White power
2020-09-27 14:51:50
Del Gedmino ir Balsio kovos, kai iskart paskelbe, jog jie kovos, dejau komentara, jog lygiosios bus... nes teisejai cj smugiu net nemate, kaip lakste.
Zigmas
2020-09-27 06:38:51
Geda ziuret..vaika padave ir tai ausis nudauze..ne savi teisejai, viskas..
Atsakyti
deivis
2020-09-27 05:33:37
kokie jus baisus visada nepykanta ant savo tautieciu blogai blogai kovojo bet nors vienas ateikit pas jo i sale ir pasitreniruokit o ne vare gausit malku ir viskas uzsiciaupkit viena karta nekomentave
Atsakyti
Cha cha
2020-09-27 09:04:48
Ką tu manai boksiorai ar kikboksininkai gerai kovoja gatvėje? Pats treniravausi keleta metų ir ką galiu pasakyti, kad kova salėje ir kova gatvėje du skirtingi dalykai, tą patį petrauską parsiverti ir duodi malkų adušį, o dar svoris 70kg... nesvaik čia su savo malkom
Xxxx
2020-09-27 02:22:05
Gaila, kad Simanaitis savo "pažadais" apie gražią ateitį, bei laikydamas kovotojus savo tam cirke, sugadina begalia daug perspektyvaus jaunimo kurie stovi vietoje tol kol pasensta..
Atsakyti
Gena
2020-09-30 13:31:20
Teisybė, bet tokie Barysai ir patys kalti kad kovoja pas Simanaiti ir net iki kaimyninių Lenkijos ar Rusijos nenuvyksta kur pilna stipresnio lygio varžovų.
Asd
2020-09-27 01:37:33
Blet jie rimtai galvoji kad jie geri? Visi to durnelio interviu daug klaidu ir pataikyt nepavyko ir taip kiekviena kova :D petrauskas baisu
Atsakyti
Ojojoi
2020-09-27 00:38:10
Diedas lupasi su vaiku 6 roundus ir tik su teiseju pagalba laimi... blin, totalus dugnas, as is tiesu galvojau, kad jis boksininkas...
Atsakyti
:D
2020-09-27 01:23:16
XDDD gg saika, visi Lietuvos klaunai vienoj vietoj
Jap
2020-09-27 00:16:47
Dream boxing - svajoniu boksas
Atsakyti
Tiksliau
2020-09-27 00:40:53
Butu 'svajotoju boksas'. Cia tie, kurie i boksininku kategorija nepatenka :)
Altd
2020-09-26 23:21:15
Porozovs net ne boksininkas
Atsakyti
Nesuprantu
2020-09-26 23:19:33
Kur ta ilgai laukta rimkenzo ir mato kova?? Del to man ir nepatinka sitas sportas kalbos kovos taip toliau, o kad ta kova ivyktu tai belekiek visko.. Ateini persimeti ir viskas.
Atsakyti
Gj
2020-09-27 00:11:29
Promotina kova juk.. sako cia lietuviska mcgregor ir mayweather kova.. tura surengs aplink Lietuva press conferencijas darys. Visai nieko neismanai...

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
11-01 „Žalgiris“ 17:00 „Neptūnas“
11-01 „Šiauliai“ 17:00 „Juventus“

2020/21 m. Eurolyga

11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva