Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas dagestanietis Chabibas Nurmagomedovas jau po mėnesio gins savo diržą prieš laikinąjį čempioną amerikietį Justiną Gaethję. Ch.Nurmagomedovui tai bus pirma kova po tėvo ir trenerio Abdulmanapo Nurmagomedovo netekties.

„Nuolat treniruojuosi, nes tai kiek pagerina mano emocinę būklę. Kai nesitreniruoju, grimztu į depresiją. Aš treniruotėse praleidau visą savo gyvenimą. Mėgstu šį procesą. Tam, kad gerai jausčiausi, man būtinas fizinis krūvis“, - sakė Ch.Nurmagomedovas.

Čempionas patikino, kad tokį požiūrį į treniruotes perėmė iš tėvo: „Mano tėvui treniruotės reiškė tą patį. Jo draugai sakydavo, kad tėtis, kur tik beeitų, turėdavo su savimi krepšį. Visų pirma, jis surasdavo, kur būtų galima išsimiegoti, o tada eidavo ieškoti treniruočių salės. Aš turbūt iš jo tai paveldėjau. Treniruotės man yra ypatingai svarbios tol, kol esu aktyvus atletas. Kai tik nustosiu tobulėti, tada man bus labai blogai.“

Ch.Nurmagomedovas jau šį savaitgalį ruošiasi perimti tėvo vaidmenį ir narvo kampe patarinės čečėnui Zubairai Tuchugovui, kuris kovos su Hakeemu Dawodu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
11-01 „Žalgiris“ 17:00 „Neptūnas“
11-01 „Šiauliai“ 17:00 „Juventus“

2020/21 m. Eurolyga

11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva