Pilaitės maniežas | „Facebook“ nuotr.

Pilaitės maniežas | „Facebook“ nuotr.

Alytaus miesto taryba 22 politikų balsais pritarė futbolo maniežo su treniruočių aikštynais statybai. Miesto savivaldybės administracijai patikėta šį objektą suprojektuoti, įrengti ir statybas užsakyti ten, kurią vietą pasiūlys ir dėl jos susitars tarybos nariai.

Maniežo Dzūkijos sostinėje iniciatorius, dabartinis Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentas ir miesto tarybos narys Gediminas Daukšys, dėl visus metus veiksiančio futbolo pastato yra diskutavęs ir su Alytaus rajono savivaldybe, kuriai buvo įvardijęs jį dominančią vietą arčiau Luksnėnų, iki kur nuo miesto veda ne tik automobilių, tačiau ir dviračių takai.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2021–2022 metais planuoja finansuoti dešimties dengtų futbolo maniežų statybą Lietuvoje, norėdamas pretenduoti į finansavimą, Alytaus miesto savivaldybės turės parengti techninį projektą.

Kur bus įrengtas naujasis futbolo maniežas (pradžioje siūlytas ir su pramogų vietomis, kopimo sienele ir pan.), kol kas nėra aišku, tačiau neatmetami įvairiausi variantai.

Artimiausi dengti futbolo maniežai aplink Alytų veikia Kaune, Marijampolėje ir Vilniuje. Šie statiniai sudaro galimybes didįjį futbolą treniruotis, žaisti visus metus. Specialistai teikia, kad panašūs maniežai Islandijai, kur žiemos – atšiauresnės nei Lietuvoje, leido pakilti nuo Europos nuo futbolo nykštukės ir vienos iš pavyzdinių šalių. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų