„Bayern“ futbolininkų kūnų transformacijos – pribloškiančios | Instagram.com nuotr

„Bayern“ futbolininkų kūnų transformacijos – pribloškiančios | Instagram.com nuotr

 Miuncheno „Bayern“ klubas 2020 m. neabejotinai gali būti vadinamas stipriausiu pasaulyje. Per keletą pastarųjų mėnesių „Bayern“ spėjo susirinkti visus pagrindinius titulus – UEFA Čempionų lygos, UEFA Supertaurės, Vokietijos „Bundesligos“ ir Vokietijos taurės.

Ketvirtąjį titulą – UEFA Supertaurę – „Bayern“ laimėjo praėjusį vakarą, kai po pratęsimo 2 – 1 privertė kapituliuoti „Sevilla“ futbolininkus. Po dar vieno laimėto finalo imta spėlioti, kur slypi „Bayern“ sėkmės priežastis. Šia proga vėl buvo prisiminta internete pasklidusi nuotrauka, kurioje buvo lyginamos „Bayern“ žaidėjų formos dabar ir prieš 12 mėnesių, nes pokyčiai buvo tiesiog pribloškiantys. Jau tada imta spėlioti, kuo „Bayern“ maitina žaidėjus, kad jų raumenys taip išaugo.

Leonas Goretzka, kuris ženkliai padidino raumenų masę, patikino, kad jokios paslapties nėra. Viskas dėl sunkaus darbo, kuris nenutrūko net ir karantino metu.

„Man karantinas nebuvo tik krizė, man tai buvo ir galimybė. Žinoma, per karantiną pasiilgau futbolo, bet turėjau daugiau laiko padidinti raumenų masę. Visa tai dariau konsultuodamasis su fizioterapeutu. Svarbiausiais rungtynių momentais svarbu būti tiek fiziškai, tiek psichologiškai pasiruošusiam. Padidėjusi raumenų masė man padeda lengviau sustabdyti varžovus, taip pat lengviau pranokti varžovus oro dvikovose. Esu ir greitesnis, ir tvirtesnis“, - sakė L.Goretzka.

Jei Roberto Lewandowskio įspūdinga fizinė forma neturėtų stebinti, nes lenkas visada pasižymėjo profesionalumu ir atsidavimu darbui, tai buvusio komandos nario Philippe Coutinho kūno pokyčiai daug ką pribloškė. Brazilas niekada nepasižymėjo raumenimis ir fizine jėga, tačiau jis „Bayern“ gretas paliko kaip niekad sutvirtėjęs.

Vokietijos žiniasklaidos teigimu, vis daugiau Europos klubų bando susisiekti su jų treneriu Holgeriu Broichu ir kitais fizinio parengimo treneriais, prašydami jų patarimų. Teigiama, kad „Bayern“ netgi ėmė blokuoti skambučius iš Anglijos „Premier“ lygos komandų.

„Per koronaviruso pandemiją išmokome ir naujų dalykų, kuriuos taikysime ateityje. Vaizdo konferencijos, nuotoliniai patarimai ir treniruotės namuose liks ir toliau“, - sakė H.Broichas.

Itin griežto režimo besilaikantys „Bayern“ žaidėjai jau skina savo darbo vaisius, o sunkiausiai buvo nesustoti proceso viduryje. Thomasas Mulleris juokaudamas pareiškė, kad būdavo tokių atvejų, kai komandos žaidėjai norėdavo išsiųsti H.Broichą į kosmosą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų