„Rytas“
Ilgoji pertrauka
51
:
51
Atsinaujins po sek
„Peristeri“
Dominicas Reyesas, Paulo Costa, Israelis Adesanya ir Janas Blachowiczas | Instagram.com nuotr

Dominicas Reyesas, Paulo Costa, Israelis Adesanya ir Janas Blachowiczas | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Jaso saloje Abu Dabyje įvyks „UFC 253“ turnyras, kurio pagrindinėje vakaro dvikovoje susikaus iki šiol dar nenugalėti 31-erių Nigerijos kovotojas Israelis Adesanya (19-0) ir 29-erių brazilas Paulo Costa (13-0).

Tai bus vos antras kartas UFC istorijoje, kai dėl vyrų kategorijos čempiono diržo kovos du pralaimėjimų neturintys sportininkai. Pirmas toks atvejis fiksuotas dar 2009 m. „UFC 98“ turnyre, kai brazilas Lyoto Machida (tuo metu – 14-0) kovėsi su amerikiečiu Rashadu Evansu (tuo metu – 13-0).

Šiame turnyre išvysime ir dar vieną kovą dėl titulo: „UFC 253“ turnyre dėl ilgai pussunkio svorio kategorijoje karaliavusio Jono Joneso atlaisvinto čempiono diržo susikaus meksikiečių kilmės 30-metis amerikietis Dominickas Reyesas (12-1) ir 37-erių lenkas Janas Blachowiczius (26-8).

Pirmoji vakaro kova prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 2 val. Lietuvos laiku. Antroji preliminarios programos dalis startuos 3 val. nakties, o pagrindinės programos kovos prasidės 5 val. ryto

Pagrindinės vakaro kovos:

Kova dėl vidutinio svorio (iki 185 svarų arba 83,9 kg) čempiono titulo: Israelis Adesanya (19-0) – Paulo Costa (13-0)

Tai bus vos antras kartas UFC istorijoje, kai dėl vyrų kategorijos čempiono diržo kovos du pralaimėjimų neturintys sportininkai. Pirmas toks atvejis fiksuotas dar 2009 m. „UFC 98“ turnyre, kai brazilas Lyoto Machida (tuo metu – 14-0) kovėsi su amerikiečiu Rashadu Evansu (tuo metu – 13-0), o tada buvo vainikuotas naujasis čempionas.

Ar mūsų laukianti kova baigsis taip pat? Jeigu atvirai, labai sunku prognozuoti.

Dabartinis UFC čempionas I.Adesanya organizacijoje debiutavo 2018 m. ir nuo to laiko įveikė aštuonis varžovus.

Iš esmės, I.Adesanya kovos stilius yra turbūt artimiausias UFC legendai Andersonui Silvai, kai jis buvo savo aukščiausiame taške. Kaip ir A.Silva, I.Adesanya sugeba tiksliai smogti, tuo pačiu pademonstruodamas neįtikėtinus refleksus ir išvengdamas kontratakos.

Kaip parodė K.Gastelumas „UFC 236“ turnyre, nėra neįmanoma pataikyti į I.Adesanya. Visgi kaip ir A.Silva, jis taip pat turi itin stiprų žandikaulį, o varžovams smūgiuojant, jis puikiai sugeba atsakyti į jų smūgius.

Keista, tačiau apie UFC čempiono sugebėjimus žinome dar ne viską. „The Last Stylebender“ dar niekada tikrai nebuvo parverstas varžovo ir tik Marvinas Vettori išbandė su juo klinčą.

Visgi mažai tikėtina, kad P.Costa bus tas žmogus, kuris su juo išmėgins naujus vandenis. „The Eraser“ į trečiąjį „TUF: Brasil“ realybės šou atvyko su graplingo meistro reputaciją ir ten jis skausmingu veiksmu įveikė varžovą, tačiau nuo tada, kai 2018 m. jis atvyko į UFC, jo stiprybė – niokojantys smūgiai.

Jeigu žiūrėtume visą UFC dešimtmetį, P.Costa turbūt yra vienas iš artimiausių veidų, siejamų su stipriais ir galingais smūgiais. Kaip ir Alistairas Overeemas, P.Costa mėgsta spausti savo varžovus, atlieka itin stiprius smūgius į galvą ir kūną bei ieško, kaip varžovą klinče sudoroti keliais ir alkūnėmis.

Kuo P.Costa skiriasi nuo A.Overeemo yra tai, kad atsižvelgiant į jo kovas su Uriah Hallu ir Yoeliu Romero, P.Costa smakras yra gana tvirtas. A.Overeemas niekada pats nebuvo labai geras atlaikydamas varžovų smūgius, tuo tarpu P.Costa ištvėrė gana rimtas Y.Romero atakas ir niekada nenustojo eiti į priekį bei smūgiuoti.

Žinoma, toje kovoje jis buvo gerokai pavargęs, tačiau jis atliko neįtikėtiną kiekį smūgių į Y.Romero ir bandė atlikti tai, ko niekas kitas, įskaitant ir I.Adesanya, dar nepadarė vidutiniame svoryje.

Ši kova turėtų atsakyti į du paprastus klausimus: ar P.Costa gali smūgiuoti stipriau, nei I.Adesanya anksčiau yra matęs ir jį nokautuoti? Ar gali I.Adesanya pagauti pretendentą į titulą su tiksliais atsakomaisiais smūgiais, kai jis eis į priekį ir jį nokautuoti ar parversti jį žemyn ir tikėtis palankaus teisėjų sprendimo?

Labai sunku prognozuoti, nes anksčiau nesame matę nei vieno kovotojo pralaimėjus. Nei vienas iš jų nebuvo susitikę su tokiais kovotojais, kokį išvys narve. Kai kurie užsienio ekspertai suteikia I.Adesanya pranašumą ištvermėje, tačiau atsižvelgiant į P.Costa stilių spausti ir eiti į priekį, nepanašu, kad tai gali pasitarnauti. Kaip ir prieš daugiau nei dešimtmetį per Evanso ir Machidą kovą, šį kartą taip pat prognozuojame, jog turėsime naują UFC čempioną.

Keletas įdomių faktų apie I.Adesanya ir P.Costa:

– I.Adesanya yra vienas iš 13 kovotojų UFC istorijoje, kuris iškovojo neginčijamą titulą nepatyręs nei vieno pralaimėjimo.

– I.Adesanya yra vienas iš 11 neginčijamų vidutinio svorio kategorijos čempionų UFC istorijoje.

– I.Adesanya 19 iš eilės pergalių serija yra trečia ilgiausia tarp aktyvių UFC kovotojų. Prieš jį tik Chabibas Nuramgomedovas (28) ir Weili Zhang (21).

– I.Adesanya 8 iš eilės pergalių serija UFC vidutiniame svoryje yra ilgiausia tarp aktyvių kovotojų.

– Vidutiniškai I.Adesanya kova UFC vidutiniame svoryje trunka 15 min. 53 sek. ir tai yra ilgiausias laikas per diviziono istoriją.

– I.Adesanya 10 nokdaunų UFC vidutinio svorio kategorijoje yra trečias geriausias rezultatas po Andersono Silva (13) ir Nate‘o Marquardto (12)

– I.Adesanya keturi nokdaunai prieš Kelviną Gastelumą yra vienos UFC titulinės kovos rekordas.

– I.Adesanya apsigina 65,5 proc. nuo visų varžovų reikšmingų bandymų smūgiuoti ir tai yra antras geriausias rezultatas tarp aktyvių vidutinio svorio kategorijos kovotojų. Pirmasis – Marvinas Vettori (67,1 proc.).

– I.Adesanya 86,5 proc. apsigina nuo visų varžovų bandymų jį pargriauti ir tai yra antras geriausias rezultatas diviziono istorijoje po Krzysztofo Jotko (87,1 proc.).

– P.Costa penkių iš eilės pergalių serija UFC vidutiniame svoryje yra antras geriausias rezultatas po I.Adesanya (8).

– P.Costa iškovojo 12 iš 13 pergalių teisėjui sustabdžius kovą. Jis net 11 varžovų pribaigė nokautais.

– P.Costa yra vienintelis vidutinio svorio kategorijos kovotojas UFC istorijoje, kuris savo karjerą organizacijoje pradėjo keturiomis pergalėmis nokautais.

– P.Costa UFC vidutinio svorio kategorijos kovose atlieka 1,65 nokdauno per 15 minučių ir tai yra geriausias rezultatas tarp aktyvių kovotojų.

– P.Costa atlieka 8,43 reikšmingų smūgių per minutę ir tai taip pat yra geriausias rezultatas organizacijos istorijoje.

– P.Costa pataiko 57,8 proc. visų reikšmingų smūgių ir tai yra trečias geriausias rezultatas organizacijos istorijoje po A.Silva (60,2 proc.) ir Kevino Hollando (59,4 proc.).

Verdiktas: P.Costa pergalė techniniu nokautu

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Kas laimės: I.Adesanya ar P.Costa?
  • I.Adesanya (645 balsai)
  • P.Costa (518 balsų)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Kova dėl pussunkio svorio (iki 205 svarų arba 93 kg) čempiono titulo: Dominicas Reyesas (12-1) Janas Blachowiczas (26-8)

Pirmą kartą nuo 2011 metų, UFC pussunkio svorio kategorijos titulinė kova neturės Jono Joneso šešėlio. Žinoma, 2015 – 2017 m. Danielis Cormier pademonstravo keletą puikių kovų, tačiau antrame plane visada būdavo J.Jonesas.

Dabar J.Jonesas savo noru atsisakė turėto titulo ir turėtų persikelti į sunkiasvorių divizioną, todėl po ilgo laiko pamatysime naują UFC pussunkio svorio kategorijos čempioną.

D.Reyesas yra kovojęs prieš J.Jonesą „UFC 247“ turnyre vasario mėnesį, o tada kova baigėsi kontraversišku skirtingu teisėjų sprendimu. D.Reyesas atliko daugiau smūgių prieš J.Jonesą nei bet kuris kitas kovotojas nuo 2013 m. prieš jį kovojusio Alexanderio Gustafssono, tačiau tas pralaimėjimas tikrai turėjo būti skaudus, kaip ir faktas, kad jis vėlesniuose raunduose sulėtėjo ir tai jam kainavo pergalę.

Vis dėlto jis tikrai yra fantastiškas kovotojas, kuris, kaip tokio ūgio kovotojas, juda išties puikiai. Jis pademonstravęs savo sugebėjimus tiek ant kojų, tiek parteryje, tačiau greičiausiai jo įsimintiniausias pasirodymas buvo 2019 m. prieš Volkaną Oezdemirą.

Buvęs pretendentas į titulą V.Oezdemiras D.Reyesą taip stipriai spaudė, kad privertė jį sugerti stipriausius smūgius ir tai buvo sunkiausia D.Reyeso kova iki šiol. Nepaisant to, jis taip pat švytėjo įvairiomis spalvomis ir sugebėjo iškovoti pergalę skirtingų teisėjų sprendimu.

Savo sąskaitoje turėdamas 34 kovas, J.Blachowiczas turi daugiau patirties nei D.Reyesas. UFC organizacijoje jis debiutavo 2014 m. ir neatrodė, kad jis kada nors galėtų pretenduoti į titulą.

J.Blachowiczo pergalės prieš Ilirą Latifi ir Igorį Pokrajacą parodė, kad jis yra tikrai puikus smūgiuotojas, tačiau jis nebuvo toks geras klinče, kaip ir gynyboje prieš partvertimus, ką įrodė Alexanderis Gustafssonas, Corey Andersonas ir Patrickas Cumminsas.

Visgi maždaug 2017 m. pabaigoje, kažkas pasikeitė. Nors tuo metu J.Blachowiczas buvo 23-erių metų, tačiau sugebėjo patobulinti visas savo sritis – jo imtynės gerokai pagerėjo, jis įgijo juodą Braziliškojo džiudžitsu diržą ir net sugebėjo skausmingais veiksmais įveikti Deviną Clarką bei Nikitą Krylovą.

Nors jo smūgis visada buvo geras, jis taip pat pridėjo dar geresnį tiesų smūgį, kurį puikiai išnaudojo 2018 m. kovodamas su Jimi Manuwa.

Lenkijos kovotojas buvo arti kovos dėl UFC titulo 2018 m., kai turėjo penkių iš eilės pergalių seriją, tačiau atgal jį parbloškė pralaimėjimas nokautu Thiago Santosui. Nuo tada jis įveikė Luke‘ą Rockholdą, Ronaldo Souzą ir revanšavosi prieš Corey Andersoną, kuriam buvo pralaimėjęs 2015 m.

Ar gali J.Blachowiczas laimėti dabar? Nepaisant jo patobulėjimo, užsienio ekspertai nėra tuo įsitikinę. Nors jo pergalės prieš C.Andersoną ir L.Rockholdą buvo įspūdingos, tačiau pergalė prieš R.Souzą – ne tokia užtikrinta. Ten buvo lėtas tempas, mažai jėgos ir vienintelis kartas, kai J.Blachowiczas kovojo penkis raundus.

Lenkijos kovotojas nėra greičiausias pussunkio svorio kategorijoje, o tai daugiausiai ir lėmė jo pralaimėjimą prieš T.Santosą. J.Blachowiczas gerai atrodė toje kovoje, kol greitesnis „Marreta“ puikiomis kontratakomis sugebėjo jį nokautuoti.

J.Blachowiczas turės maždaug 2,5 cm ištiestų rankų pranašumą, o tai yra dalykas, kurį jis privalo išnaudoti, greičiausiai atlikdamas tiesius smūgius. Visgi jis ne taip gerai jaučia atstumą ir nėra toks geras kojų smūgiuose, kaip D.Reyesas.

Turint visą tai omenyje, taip pat ir tai, kad J.Blachowiczas praeityje buvo nokautuotas, čia užsienio ekspertai mato D.Reyeso pergalę. Nors Lenkijos kovotojas spaus D.Reyesą, tačiau pastarojo smūgiai kojomis ir greičio pranašumas bus per didelis faktorius, todėl D.Reyesas „UFC 254“ turnyrą baigs kaip naujasis UFC čempionas.

Keletas įdomesnių faktų apie D.Reyesą ir J.Blachowiczą:

– D.Reyesas iškovojo 9 pergales iš 12 pirmuose raunduose.

– D.Reyeso pergalė per 29 sekundes prieš Joachimą Christenseną „UFC Fight Night 112“ turnyre yra antra greičiausia pergalė anksčiau laiko UFC pussunkio svorio kategorijos debiutantui. Tik Ryanas Jimmo „UFC 149“ turnyre yra iškovojęs greitesnę pergalę (17 sekundžių).

– D.Reyesas 82,4 proc. apsigina nuo visų varžovų bandymų parversti ir tai yra geriausias rezultatas tarp aktyvių pussunkio svorio kategorijos kovotojų.

– J.Blachowiczas per paskutines 8 kovas nuo 2017 m. spalio yra iškovojęs 7 pergales ir patyręs 1 pralaimėjimą. Vienintelis jo pralaimėjimas patirtas prieš Thiago Santosą.

– J.Blachowiczas sėkmingai atlieka 52 proc. bandymų parversti ir tai yra antras geriausias rezultatas diviziono istorijoje po Machida (65 proc.).

Verdiktas: D.Reyeso pergalė techniniu nokautu.

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Kas laimės: D.Reyesas ar J.Blachowiczas?
  • D.Reyesas (72 balsai)
  • J.Blachowiczas (20 balsų)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Visų lengviausio svorio kategorijos (iki 125 svarų arba 56,7 kg) kova: Kai Kara-France'as (21-8, 1 be nugalėtojo) – Brandonas Royvalis (11-4)

B.Royvalis yra gana naujas UFC kovotojas. Buvęs LFA „flyweight“ čempionas UFC organizacijoje debiutavo gegužę, kai skausmingu veiksmu įveikė veteraną Timothy Elliottą. B.Royvalis tą kovą priėmė likus iki jos mažai laiko, tačiau sugebėjo išgyventi beprotišką tempą, kurį T.Elliottas parodė pirmame raunde.

B.Royvalis yra puikus graplingo kovotojas, kuris savo sąskaitoje turi 7 pergales skausmingais veiksmais, tačiau ar to pakaks, kad jis įveiktų K.Kara-France‘ą, kuris taip pat gali puikiai kovoti ant žemės? Sunku pasakyti.

Naujosios Zelandijos kovotojo K.Kara-France‘o slapyvardis yra „Nemirksėk“ („Don‘t Blink“), tačiau jis nebaigė kovos anksčiau laiko nuo 2018 m., kai prisijungė prie UFC. Šioje organizacijoje jis iškovojo 4 pergales ir patyrė 1 pralaimėjimą prieš aukšto lygio kovotoją Brandoną Moreno.

K.Kara-France‘as yra stiprus visose srityse, tačiau svarbiausia, kad jis niekada nenustoja judėti, o jo kovos visada pilnos veiksmo. Net ir kovoje prieš B.Moreno jis niekada nenustojo judėti, o bus daugiau nei laimingas, jeigu prieš savo varžovus galės ne tik smūgiuoti, tačiau ir užsiimti graplingu.

Didžiausia K.Kara-France‘o problema yra ta, kad jis pirmą kartą UFC karjeroje susidurs su tikru specialistu. Ankstesni jo varžovai iš esmės būdavo panašūs – geri kovotojai, tačiau stokojantys mokėjimo užbaigti kovą.

B.Royvalis yra labai pavojingas, kai kalbame apie kovos pabaigą anksčiau laiko ant žemės. Ir jeigu K.Kara-France‘as nesugebės atimti iš jo pasitikėjimo savimi, ko nepavyko padaryti ir T.Elliottui, tuomet „Nemirksėk“ turės problemų.

Sprendžiant iš to, kaip B.Royvalis pasirodė prieš T.Elliottą ir žinant K.Kara-France‘o sugebėjimus, užsienio ekspertai čia mato B.Royvalio pergalė skausmingu veiksmu.

Verdiktas: B.Royvalio pergalė skausmingu veiksmu

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Kas laimės: K.Kara-France'as ar B.Royvalis?
  • K.Kara-France'as (60 balsų)
  • B.Royvalis (25 balsai)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Moterų lengviausio svorio kategorijos (iki 135 svarų arba 61,2 kg) kova: Ketlen Vieira (10-1) – Sijara Eubanks (7-4)

Šiame turnyre K.Vieira turėjo susikauti su Marion Reneu, tačiau pastaroji iškrito dėl traumos, o vienintelė S.Eubanks išdrįso ją pakeisti iki turnyro likus mažai laiko. Verta pažymėti, kad S.Eubanks UFC kovojo vos prieš keletą savaičių, kai teisėjų sprendimu įveikė Julia Avilą. Tai kova su rizika, kurios nebūtų priėmę daugelis kovotojų.

S.Eubanks įveikė J.Avilą daugiausiai savo graplingo sugebėjimais. Ji yra Braziliškojo džiudžitsu juodas diržas ir dalyvausi pasaulio čempionatuose ir tikrai turi aukšto lygio įgūdžius ant žemės.

Visgi ar ji sugebės savo gerąsias savybes pademonstruoti prieš K.Vieira? Ji taip pat yra juodasis BJJ diržas, taip pat ir juodas dziudo diržas. Ji sugebėjo graplinge pasirodyti geriau nei tokios varžovės kaip Cat Zingano, Sara McMann ir Ashlee Evans-Smith, kurios taip pat tą sugeba padaryti puikiai. Nors K.Vieira praėjusiais metais pralaimėjo Irene Aldana ir tai buvo pirmasis jo karjeros pralaimėjimas, tačiau ji tai padarė apsigynusi nuo K.Vieira parvertimų ir pademonstruodama geresnius smūgiavimo sugebėjimus.

Ar gali S.Eubanks pakartoti tokį planą? Taip. Ji savo sąskaitoje turi keletą pergalių nokautais ir tikrai norės keistis smūgiais su K.Vieira. Visgi ji nėra pati natūraliausia kikboksininkė ir nėra tokia gera smūgiuotoja, kokia yra I.Aldana.

Didžiausia problema S.Eubanks bus jos ūgis. Visi trys UFC pralaimėjimai buvo patirti prieš gerokai aukštesnes varžoves – Katlyn Chookagian, Aspen Ladd ir Bethe Correia. B.Correia nėra geriausia atletė, tačiau net ir ji sugebėjo apsiginti nuo parvertimų ir taškais nugalėti S.Eubanks stovėsenoje.

Nors K.Vieira nėra natūrali smūgiuotoja, tačiau ji vis tiek bus aukštesnė, o žinant tai, kad ji sugebėjo parversti olimpinę imtynininkę Sarą McMann, sunku įsivaizduoti, kad ji turės problemų su S.Eubanks.

Verdiktas: K.Vieira pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Kas laimės: K.Vieira ar S.Eubanks?
  • K.Vieira (45 balsai)
  • S.Eubanks (10 balsų)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Puslengvio svorio kategorijos (iki 145 svarų arba 65,8 kg) kova: Hakeemas Dawodu (11-1-1) – Zubaira Tuchugovas (19-4-1)

Abu kovotojai yra vieni labiausiai „sprogstančių“ ir šou kuriančių UFC puslengvio svorio kategorijoje, o pergalė šioje kovoje ir vieną, ir kitą pastatytų į labai gerą poziciją dėl tapimo pretendentu į titulą.

UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo komandos narys Z.Tuchugovas UFC debiutavo 2014 m., tačiau per 6 metus turėjo tik 6 kovas, kuriose šventė 4 pergales, sykį pralaimėjo ir kartą kovą baigė lygiosiomis.

Kaip ir bet kuris kitas Dagestano kovotojas, Z.Tuchugovas turi puikius imtynių ir graplingo sugebėjimus, tačiau taip pat išsiskiria ir smūgiavimu. Dažniausia jis savo graplingo sugebėjimais naudojasi tada, kai jau išties yra pavargęs ar jam gresia bėda stovėsenoje.

H.Dawodu visų pirma yra smūgiuotojas, savo sąskaitoje turintis ne vieną Muay Thai titulą. Jis savo karjerą UFC organizacijoje pradėjo nesėkmingai, pralaimėdamas Danny Henry vos per minutę, tačiau nuo tada jis iškovojo tik pergales.

H.Dawodu tik vieną pergalę UFC organizacijoje yra iškovojęs techniniu nokautu, tačiau jis senoje išsiskyrė prieš visus savo varžovus. Artimiausia jo kova buvo paskutinė prieš Julio Arce‘ą, tačiau net ir joje buvo matyti, kad H.Dawodu yra geresnis smūgiuotojas.

Svarbiausias dalykas šioje kovoje bus H.Dawodu ištvermė. Iki šiol jis nepavargo nei vienoje savo UFC kovoje, tuo tarpu pas Z.Tuchugovą matėsi aiškūs pavargimo ženklai pralaimėtoje kovoje prieš Lerone‘ą Murphy, nors pirmąjį raundą jis laimėjo 10-8.

H.Dawodu reikėtų gerokai pasisaugoti Z.Tuchugovo smūgių, nes kaip matėme jo kovoje su Danny Henry, jo smakras nėra tvirčiausias. Škotijos kovotojas jį pasiuntė į nokdauną ir tada pribaigė „giljotinos“ veiksmu.

Tikėtina, kad ši kova bus gana lygi, abu kovotojai nevengs smūgiuoti, tačiau H.Dawodu ištvermė padės jam palenkti teisėjus į savo pusę ir leis iškovoti penktą pergalę iš eilės.

Verdiktas: H.Dawodu pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Kas laimės: H.Dawodu ar Z.Tuchugovas?
  • H.Dawodu (58 balsai)
  • Z.Tuchugovas (45 balsai)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Preliminarios kovos:

Pussunkio svorio kategorijos (iki 205 svarų arba 93 kg) kova: Bradas Riddellis (8-1) – Alexas da Silva Coelho (21-2)

Verdiktas: B.Riddellio pergalė techniniu nokautu

Pusvidutinio svorio kategorijos (iki 170 svarų arba 77,1 kg) kova: Diego Sanchezas (31-12) – Jake'as Matthewsas (16-4)

Verdiktas: J.Matthewso pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Puslengvio svorio kategorijos (iki 145 svarų arba 65,8 kg) kova: Shane'as Youngas – Ludovitas Kleinas (16-2)

Verdiktas: L.Kleino pergalė techniniu nokautu

Pussunkio svorio kategorijos (iki 205 svarų arba 93 kg) kova: Williamas Knightas (8-1) – Aleksa Camuras (6-0)

Verdiktas: A.Camura pergalė techniniu nokautu

Pirmosios preliminariosios kovos:

Sunkaus svorio kategorijos (iki 265 svarų arba 120,2 kg) kova: Juanas Espino (10-1) – Jeffas Hughesas (10-3, 1 be nugalėtojo)

Verdiktas: J.Espino pergalė skausmingu veiksmu

Pussunkio svorio kategorijos (iki 205 svarų arba 93 kg) kova: Khadis Ibragimovas (8-3) – Danilo Marquesas (9-2)

Verdiktas: K.Ibragimovo pergalė techniniu nokautu

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Nu
2020-09-26 11:44:36
Kodėl mums turi rūpėti kažkokie amerikiečiai, brazilai, naujazelandiečiai, negrai visokie? Mums nebent lenkas gali rūpėti, nes yra kaimynas. Tai tik tą kovą ir žiūrėsim.
Atsakyti
Jo
2020-09-26 11:43:16
Lenkas laimės.
Atsakyti
TT
2020-09-24 13:48:30
Jei Costa nepradės špaguotis distancijoje ir neleis Adesanyai stabiliai stovėti abiem kojom paruošti smūgiui, turėtų laimėti :-) laukia gera kova
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai