Aidenas Malašinskas | rankinis.lt nuotr.

Aidenas Malašinskas | rankinis.lt nuotr.

 EHF Čempionų lygoje dar vieną nesėkmę patyrė Aideno Malašinsko atstovaujamas Zaporožės „Motor“ (0/2) klubas, kuris išvykoje 29:38 (13:17) nusileido Olborgo „Handbold“ (2/0) komandai.

Lietuvis šiame mače vėl buvo tarp rezultatyviausių savo ekipoje – jis pelnė 5 įvarčius (mače su „Barcelona“ A.Malašinskas buvo įmetęs 7). Tiek pat „Motor“ klubui šiame mače surinko Milošas Orbovicas, po 4 pridėjo Barysas Pukhovskis ir Zakharas Denysovas.

Danų ekipoje nesustabdomas buvo net 8 kartus pasižymėjęs Lukas Sandellas, 7 surinko Nikolajus Christensenas, 6 pridėjo Jonas Samuelssonas, po 4 – Henrikas Jensenas ir Magnusas Jensenas.

Didžiausia Ukrainos klubo problema šiame mače buvo gynyba. Greitai atakavę „Handbold“ rankininkai viso atliko net 55 metimus, iš kurių realizavo 38.

Rungtynes geriau pradėjo „Motor“ klubas kuris netgi pirmavo (2:0), tačiau priekyje ukrainiečiai buvo trumpai ir įpusėjus kėliniui Olborgo komanda turėjo 3 įvarčių persvarą – 8:5. Iki ilgosios pertraukos danai pranašumą padidino dar vienu įvarčiu – 17:13.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjusi „Motor“ sumažino atsilikimą (18:20), tačiau tuomet varžovai surengė lemiamą spurtą ir susikrovė pergalingą pranašumą – 31:23. Likęs laikas tebuvo formalumas, kurį sutvarkęs Olborgo klubas šventė antrąją pergalę Čempionų lygoje – 38:29.

Kitame ture Gintaro Savukyno treniruojamos Zaporožės ekipos lauks Vespėmo „Telekom“ komandos iššūkis.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai