Seserys Coffey | Instagram.com nuotr

Seserys Coffey | Instagram.com nuotr

 Seserys iš Australijos 25-erių metų Ellie-Jean Coffey, 22-ejų Holly-Daze Coffey, 20-metė Ruby-Lee Coffey ir 19-metė Bonnie-Lou Coffey jau ne kartą buvo pavadintos „Australijos Kardashian“ dėl itin atvirų nuotraukų ir nenoro slėpti savo asmeninių gyvenimo detalių.

Dar visai neseniai dvi vyresnės seserys siekė sporto aukštumų ir sėkmingai dalyvavo profesionaliose banglenčių varžybose. E-J.Coffey pasaulio banglenčių lygos atrankoje debiutavo 2011 m., o H-D.Coffey – 2012 m.

2013 m. seserys buvo tarp perspektyviausių banglentininkių pasaulyje. Jaunimo reitinge E-J.Coffey apskritai buvo pirma, o H-D.Coffey – trečia. Vyresnioji sesuo triumfavo „Burton Toyota Pro Junior“ ir „Hurley Australian Open of Surfing“ varžybose, o jaunesnioji keletą kartų lipo ant podiumo.

Merginų rezultatai stabiliai gerėjo. 2014 m. jos abi pasiekė karjeros aukštumas – E-J.Coffey bendroje sezono įskaitoje pakilo iki 20-os vietos, o H-D.Coffey – iki 21-os. Tais pačiais metais H-D.Coffey užėmė trečią vietą „Swatch Girls Pro France“ varžybose. 2016 m. savo potencialą parodė ir E-J.Coffey, buvusi antra „Burleigh Pro“ varžybose.

Visgi, 2017 m. seserys jau buvo retos viešnios profesionalių varžybose ir sezono reitinge nukrito į pirmojo šimtuko pabaigą. Nuo 2018 m. australės nebesirodė pasaulio banglenčių lygos atrankinėse varžybose ir didesnį dėmesį pradėjo skirti veiklai socialiniuose tinkluose.

E-J.Coffey su H-D.Coffey per tą laiką sugebėjo pasiekti milijono sekėjų ribą „instagram“ tinkle ir nusprendė, kad atėjo laikas pradėti savo verslą. Merginos suprato, kad iš banglenčių sporto neišgyvens, todėl pradėjo siūlyti...intymias paslaugas, - skelbia pagrindinis Australijos naujienų portalas.

E-J.Coffey pristatė savo internetinį puslapį, kuriame už 10 JAV dolerių pardavinėja intymias savo nuotraukas bei siūlo galimybę asmeniškai su ja pabendrauti. Praėjusią savaitę savo asmeninį puslapį pristatė ir H-D.Coffey, pažadėjusi kur kas seksualesnį turinį, nei leidžia „instagram“ taisyklės. Apie sugrįžimą į sportą jos jau nebekalba.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų