Joe Laurinaitis | Organizatorių nuotr.

Joe Laurinaitis | Organizatorių nuotr.

 Antradienį, sulaukęs 60-ies metų, Anapilin iškeliavo legendinis imtynininkas Joe Laurinaitis, pranešė amerikietiškų imtynių federacija (WWE). Teigiama, kad lietuvių kilmės atletas mirė būdamas „Tan-Tar-A“ kurorte Misūrio valstijoje. Jo mirties priežastis neatskleidžiama.

„WWE bendruomenė gedi, sužinojusi, kad Anapilin iškeliavo Joe Laurinaitis, kurį mūsų gerbėjai žinojo „Road Warrior Animal“ slapyvardžiu. Didžiąją karjeros dalį jis praleido kartu su komandos draugu „Road Warrior Hawk“ komandinėse kovose. Kartu jie sudarė, ko gero, sėkmingiausią, populiariausią ir labiausiai prisibijotą visų laikų tandemą. Bauginančiais veido dažais ir metaliniais spygliais išsiskyręs duetas rinko titulus ir naikino varžovus bet kur, kur tik atvykdavo. WWE reiškia užuojautą Laurinaičio šeimai, draugams ir gerbėjams“, - teigiama WWE pranešime.

J.Laurinaitis du kartus tapo tuometinės WWF čempionu, o kartą su Jonu Heidenreichu pelnė ir WWE čempiono diržą. 2011 m. J.Laurinaitis su „Road Warrior Hawk“ buvo įtraukti į WWE „Šlovės muziejų“.

J.Laurinaičio sūnus Jamesas Laurinaitis turėjo sėkmingą karjerą amerikietiškame futbole. Jis sužaidė 8 sezonus elitinėje NFL lygoje, atstovaudamas Sent Luiso „Rams“ ir Naujojo Orleano „Saints“. Apie karjeros pabaigą Jamesas paskelbė 2017 m. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų