„Lietkabelis“
III kėlinys, 10 min.
61
:
72
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Conoras McGregoras ir Chamzatas Čimajevas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Conoras McGregoras ir Chamzatas Čimajevas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Švedijai atstovaujantis čečėnas Chamzatas Čimajevas (9-0) tarsi uraganas įsiveržė į UFC. 26-erių atletas per 66 dienas nušlavė 3 varžovus, atliko 196 tikslius smūgius, o praleido vos 2.

Ch.Čimajevas narve jau įrodė, kad yra elitinis imtynininkas, o po kovos su Geraldu Meerschaertu akivaizdu, jog čečėno kumščiuose yra ir brutali jėga, galinti vienu smūgiu „išjungti“ varžovus. Čečėnas taip pat įrodė, kad gali dominuoti tiek pusvidutinio, tiek vidutinio svorio kategorijos kovose ir jau yra vadinamas rimtu konkurentu net ir geriausiems šių kategorijų sportininkams.

Ch.Čimajevui atstovaujantis garsus agentas Ali Abdelazizas sulaukė klausimo, kas galėtų tapti kitu čečėno varžovu. Agento teigimu, airiui Conorui McGregorui apie tokią kovą reikėtų net negalvoti.

„Po kovos su Chamzatu Conoras atsidurtų neįgaliojo vežimėlyje ir visą likusį gyvenimą gertų per šiaudelį. Nenoriu, kad Chamzatas kovotų su psichiškai nestabiliu varžovu. McGregoras yra būtent toks. Sėkmės jam. Chamzatas jį nužudytų, tiesiog nužudytų. Kas dar? Nate‘as Diazas, Masvidalis ir kiti panašūs vyrukai Chamzatui būtų kaip narvo skudurai. Jis juos išniekintų. Taip, jie truputį vyresni, jie veteranai ir tikrai geri kovotojai, bet mes kalbame apie skirtingą lygį“, - rėžė A.Abdelazizas.

Manoma, kad kitu Ch.Čimajevo varžovu bus 42-ejų metų veteranas Demianas Maia. Jis dar 2000 m. tapo pasaulio braziliško džiu-džitsu čempionu. Šiuo metu D.Maia UFC pusvidutinio svorio kategorijoje laikosi aukštoje – 7-oje – vietoje. Manoma, kad pergalės prieš D.Maią Ch.Čimajevui liktų nugalėti dar vieną varžovą iš pirmojo reitingo penketo ir tuomet jis nusipelnytų titulinės kovos.

Danielis Cormier pripažino neabejojantis, kad 2021 m. Ch.Čimajevas jau bus dvigubas UFC čempionas: „Dar iki 2021 m. Čimajevas kovos dėl diržo arba bus tapęs čempionu. 2021 m. jis bus dvigubas čempionas pusvidutinio ir vidutinio svorio kategorijose. Po to, ką pamačiau, tikiu, kad šitas erdvėlaivis skris iki mėnulio. Jis buvo sukurtas koviniam sportui, tiek jo mąstysena, tiek fizinės galimybės yra fantastiškos. Jis gali dominuoti dviejose svorio kategorijose. Jis tol nesulauks pasipriešinimo narve, kol negaus kovos su visiškai elitiniu UFC kovotoju.“ 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (22)
Registruoti
Anoniminiai (22)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų