„African Vision FC“ komanda | „Twitter“ nuotr.

„African Vision FC“ komanda | „Twitter“ nuotr.

 Tragedija sukrėtė Ganos futbolo bendruomenę – autobusui įlėkus į upę žuvo 8 „African Vision FC“ komandos žaidėjai.

Pranešama, kad 36 futbolininkus vežęs vairuotojas staiga prarado autobuso kontrolę ir dideliu greičiu įlėkė į upę. Šeši žaidėjai žuvo iš karto, o dar dviejų futbolininkų gyvybės užgeso ligoninėje.

Aukų skaičius gali dar labiau išaugti, mat 4 futbolininkų būklė ligoninėje yra kritinė. Kiti 24 žaidėjai patyrė menkesnius sužalojimus. Teigiama, kad „African Vision FC“ žaidėjų amžius siekia nuo 12-os iki 16-os metų.

Nesutariama, kas sukėlė šį tragišką įvykį. Kai kurios žiniasklaidos priemonės teigia, kad autobuso vairuotojas viršijo greitį, todėl vėliau nesuvaldė transporto priemonės. Kitur rašoma, kad viena iš padangų buvo pradurta ir todėl vairuotojas prarado autobuso kontrolę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai