„Lightning“ – „Stars“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Lightning“ – „Stars“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

 Tampos „Lightning“ ekipa Stenlio taurės finalo antrose serijos rungtynėse pirmame kėlinyje pelnė 3 įvarčius ir galiausiai 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) palaužė Dalaso „Stars“ ekipą bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1 – 1.

Į priekį „Lightning“ išsiveržė jau 12-ą susitikimo minutę, kai daugumą išnaudojo Braydenas Pointas (11:23). Netrukus skirtumas padvigubėjo, kai vėl daugumoje įvartį pelnė Ondrejus Palatas (14:22), o dar po mažiau nei minutės pasižymėjo ir Kevinas Shattenkirkas (15:16).

Pirmą įvartį „Stars“ ekipai pavyko pelnyti antrame kėlinyje, kai pasižymėjo Joe Pavelski (34:43).

Intriga į rungtynes dar labiau sugrįžo trečiojo kėlinio pradžioje, kai įvartį pelnė Mattiasas Janmarkas (45:27), tačiau išlyginti rezultato „Stars“ ekipai taip ir nepavyko.

„Stars“ vartininkas Antonas Chudobinas atrėmė 28 iš 31 varžovų smūgių, tuo tarpu „Lightning“ vartų sargas Andrejus Vasilevskis – 27 iš 29.

Nikita Kučerovas šiose rungtynėse atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir pagal naudingumo taškus atkrintamosiose pasiekė „Lightning“ rekordą (6 įvarčiai ir 22 rezultatyvūs perdavimai). Dabar jis 2 taškais lenkia 2004 m. Stenlio taurės atkrintamosiose 26 rezultatyvumo taškus surinkusį Bradą Richardsą.

Pirmosios finalo serijos rungtynės prieš dvi dienas baigėsi užtikrinta „Stars“ pergale 4:1.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva