„Lightning“ – „Stars“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Tampos „Lightning“ ekipa Stenlio taurės finalo antrose serijos rungtynėse pirmame kėlinyje pelnė 3 įvarčius ir galiausiai 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) palaužė Dalaso „Stars“ ekipą bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1 – 1.

Į priekį „Lightning“ išsiveržė jau 12-ą susitikimo minutę, kai daugumą išnaudojo Braydenas Pointas (11:23). Netrukus skirtumas padvigubėjo, kai vėl daugumoje įvartį pelnė Ondrejus Palatas (14:22), o dar po mažiau nei minutės pasižymėjo ir Kevinas Shattenkirkas (15:16).

Pirmą įvartį „Stars“ ekipai pavyko pelnyti antrame kėlinyje, kai pasižymėjo Joe Pavelski (34:43).

Intriga į rungtynes dar labiau sugrįžo trečiojo kėlinio pradžioje, kai įvartį pelnė Mattiasas Janmarkas (45:27), tačiau išlyginti rezultato „Stars“ ekipai taip ir nepavyko.

„Stars“ vartininkas Antonas Chudobinas atrėmė 28 iš 31 varžovų smūgių, tuo tarpu „Lightning“ vartų sargas Andrejus Vasilevskis – 27 iš 29.

Nikita Kučerovas šiose rungtynėse atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir pagal naudingumo taškus atkrintamosiose pasiekė „Lightning“ rekordą (6 įvarčiai ir 22 rezultatyvūs perdavimai). Dabar jis 2 taškais lenkia 2004 m. Stenlio taurės atkrintamosiose 26 rezultatyvumo taškus surinkusį Bradą Richardsą.

Pirmosios finalo serijos rungtynės prieš dvi dienas baigėsi užtikrinta „Stars“ pergale 4:1.