„Lightning“ – „Stars“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Lightning“ – „Stars“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

 Tampos „Lightning“ ekipa Stenlio taurės finalo antrose serijos rungtynėse pirmame kėlinyje pelnė 3 įvarčius ir galiausiai 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) palaužė Dalaso „Stars“ ekipą bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1 – 1.

Į priekį „Lightning“ išsiveržė jau 12-ą susitikimo minutę, kai daugumą išnaudojo Braydenas Pointas (11:23). Netrukus skirtumas padvigubėjo, kai vėl daugumoje įvartį pelnė Ondrejus Palatas (14:22), o dar po mažiau nei minutės pasižymėjo ir Kevinas Shattenkirkas (15:16).

Pirmą įvartį „Stars“ ekipai pavyko pelnyti antrame kėlinyje, kai pasižymėjo Joe Pavelski (34:43).

Intriga į rungtynes dar labiau sugrįžo trečiojo kėlinio pradžioje, kai įvartį pelnė Mattiasas Janmarkas (45:27), tačiau išlyginti rezultato „Stars“ ekipai taip ir nepavyko.

„Stars“ vartininkas Antonas Chudobinas atrėmė 28 iš 31 varžovų smūgių, tuo tarpu „Lightning“ vartų sargas Andrejus Vasilevskis – 27 iš 29.

Nikita Kučerovas šiose rungtynėse atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir pagal naudingumo taškus atkrintamosiose pasiekė „Lightning“ rekordą (6 įvarčiai ir 22 rezultatyvūs perdavimai). Dabar jis 2 taškais lenkia 2004 m. Stenlio taurės atkrintamosiose 26 rezultatyvumo taškus surinkusį Bradą Richardsą.

Pirmosios finalo serijos rungtynės prieš dvi dienas baigėsi užtikrinta „Stars“ pergale 4:1.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai