„Man City“ išvykoje susitvarkė su „Wolves“ VIDEO, kiti rezultatai

2020.09.22 00:08
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3 – 1 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus. 

Kevinas De Bruyne 20-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Philas Fodenas 32-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Raulis Jimenezas 78-ąją minutę tiksliu smūgiu galva sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Gabrielis Jesus per pridėtą rungtynių laiką pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir įtvirtino svečių ekipos pergalę 3:1.


Kiti rezultatai: 

„Aston Villa“ 1 – 0 „Sheffield Utd“


Tvarkaraštis:

Pen 10-30 Wolverhampton … 22 : 00 Crystal Palace
Šeš 10-31 Sheffield United 14 : 30 Manchester City
Šeš 10-31 Burnley 17 : 00 Chelsea
Šeš 10-31 Liverpool 19 : 30 West Ham United

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Everton 6 4 1 1 14 9 +5 13
2 Liverpool 6 4 1 1 15 14 +1 13
3 Aston Villa 5 4 0 1 12 5 +7 12
4 Leicester City 6 4 0 2 13 8 +5 12
5 Tottenham Hotspur 6 3 2 1 16 8 +8 11
6 Leeds United 6 3 1 2 12 9 +3 10
7 Southampton 6 3 1 2 10 9 +1 10
8 Crystal Palace 6 3 1 2 8 9 -1 10
9 Wolverhampton … 6 3 1 2 6 8 -2 10
10 Chelsea 6 2 3 1 13 9 +4 9
11 Arsenal 6 3 0 3 8 7 +1 9
12 West Ham United 6 2 2 2 12 8 +4 8
13 Manchester City 5 2 2 1 8 8 +0 8
14 Newcastle United 6 2 2 2 8 10 -2 8
15 Manchester United 5 2 1 2 9 12 -3 7
16 Brighton & Hov… 6 1 2 3 10 12 -2 5
17 West Bromwich … 6 0 3 3 6 14 -8 3
18 Burnley 5 0 1 4 3 9 -6 1
19 Sheffield United 6 0 1 5 3 9 -6 1
20 Fulham 6 0 1 5 5 14 -9 1

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai