„Barcelona“
Rungtynės prasidės 17:15
:
Atsinaujins po sek
„Atletico“

Paralimpietė laužo barjerus: apsinuogino „Playboy“ žurnalui fotogalerija + VIDEO (3)

2020.09.21 21:54
Elena Krawzow | Instagram.com nuotr

Elena Krawzow | Instagram.com nuotr

 Kazachstane gimusi, bet Vokietijai atstovaujanti 26-erių Elena Krawzow savotiškai įsirašė į istoriją.

E.Krawzow sutiko dalyvauti vokiečių „Playboy“ žurnalo fotosesijoje. Apsinuoginusi mergina tapo pirmąja paralimpiete istorijoje, kuri pateko ant „Playboy“ viršelio, taip sulaužydama „barjerus“.

Plaukimo varžybose dalyvaujanti E.Krawzow 2012 m. tapo Londono paralimpine čempione. Pasaulio čempionatuose ji laimėjo 2 aukso ir 1 bronzos medalius, o Europos čempionatuose jos kraitis dar įspūdingesnis – 5 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos apdovanojimai. Moteris baseine lenktyniauja su kitomis regėjimo negalią turinčiomis varžovėmis.

„Negalėjau atsisakyti šios galimybės. Dvi fotosesijos dienos buvo puikios. Visada norėjau pajausti, ką reiškia būti profesionaliu modeliu. Tai buvo linksma patirtis. Kai žmonės sužinojo, kad pozuosiu „Playboy“ viršeliui, reakcijų netrūko. Kai kurie buvo šokiruoti, bet turiu pasakyti, kad mane maloniai nustebino tai, kiek daug gražių komentarų ir palaikymo sulaukiau“, - sakė tituluota plaukikė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų