Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ pirmąsias Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynes su „Real Sociedad“ baigė nulinėmis lygiosiomis 0 – 0.

Alexanderis Isakas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Thibautas Courtoisas.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Karimas Benzema 62-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šeimininkus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo puikiai pasirodęs Alejandro Remiro.

Davidas Silva 88-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir ataka nutrūko.

„Real“ šiame susitikime kontroliavo 70% kamuolio kontrolės ir atliko 13 smūgių, kai tuo tarpu varžovai – 5.


Tvarkaraštis:

Pen 10-23 Elche 22 : 00 Valencia
Šeš 10-24 Osasuna 14 : 00 Athletic Club
Šeš 10-24 Barcelona 17 : 00 Real Madrid
Šeš 10-24 Sevilla 19 : 30 Eibar
Šeš 10-24 Atletico Madrid 22 : 00 Real Betis

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Real Sociedad 6 3 2 1 10 2 +8 11
2 Villarreal 6 3 2 1 8 8 +0 11
3 Real Madrid 5 3 1 1 6 3 +3 10
4 Getafe 5 3 1 1 5 3 +2 10
5 Cádiz 6 3 1 2 6 6 +0 10
6 Granada 5 3 1 1 7 8 -1 10
7 Real Betis 6 3 0 3 7 9 -2 9
8 Atletico Madrid 4 2 2 0 8 1 +7 8
9 Barcelona 4 2 1 1 8 2 +6 7
10 Sevilla 4 2 1 1 5 3 +2 7
11 Osasuna 5 2 1 2 5 4 +1 7
12 Elche 4 2 1 1 3 3 +0 7
13 Valencia 6 2 1 3 8 9 -1 7
14 Athletic Club 5 2 0 3 4 5 -1 6
15 Eibar 6 1 2 3 4 6 -2 5
16 Huesca 6 0 5 1 4 6 -2 5
17 Celta Vigo 6 1 2 3 3 9 -6 5
18 Deportivo Alavés 6 1 1 4 3 8 -5 4
19 Real Valladolid 6 0 3 3 5 9 -4 3
20 Levante 5 1 0 4 5 10 -5 3

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-20 „Dzūkija“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 10-20 Banga 18 : 00 Žalgiris
Ant 10-20 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys