Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos pirmose naujojo sezono rungtynėse 3 – 0 nugalėjo „Sampdoria“ futbolininkus.

Dejanas Kulusevskis 13-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Leonardo Bonucci 79-ąją minutę pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į tuščius vartus padvigubino pranašumą 2:0.

Cristiano Ronaldo 88-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.


Kiti rezultatai:

„Parma“ 0 – 2 „Napoli“

„Genoa“ 4 – 1 „Crotone“

„Sassuolo“ 1 – 1 „Cagliari“


Tvarkaraštis:

Sek 10-25 Cagliari 13 : 30 Crotone
Sek 10-25 Benevento 16 : 00 Napoli
Sek 10-25 Parma 16 : 00 Spezia
Sek 10-25 Fiorentina 19 : 00 Udinese
Sek 10-25 Juventus 21 : 45 Hellas Verona
Pir 10-26 Milan 21 : 45 Roma

Turnyrinė lentelė:

#

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Milan 4 4 0 0 9 1 +8 12
2 Sassuolo 5 3 2 0 16 9 +7 11
3 Internazionale 5 3 1 1 13 8 +5 10
4 Atalanta 5 3 0 2 15 12 +3 9
5 Sampdoria 5 3 0 2 10 8 +2 9
6 Napoli 4 3 0 1 12 4 +8 8
7 Juventus 4 2 2 0 9 3 +6 8
8 Hellas Verona 4 2 1 1 4 1 +3 7
9 Roma 4 2 1 1 8 7 +1 7
10 Lazio 5 2 1 2 6 9 -3 7
11 Benevento 4 2 0 2 8 12 -4 6
12 Fiorentina 4 1 1 2 7 8 -1 4
13 Cagliari 4 1 1 2 6 10 -4 4
14 Spezia 4 1 1 2 5 9 -4 4
15 Genoa 4 1 1 2 4 9 -5 4
16 Udinese 4 1 0 3 3 6 -3 3
17 Parma 4 1 0 3 4 9 -5 3
18 Bologna 5 1 0 4 8 10 -2 3
19 Torino 4 0 1 3 7 11 -4 1
20 Crotone 4 0 1 3 3 11 -8 1

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai