37
Atsinaujins po sek
„Valencia“
Jasikevičius | Organizatorių nuotr.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ komanda Ispanijos čempionato kovas pradėjo sunkia pergale.

Lietuvio auklėtiniai namuose 89:86 (18:23, 27:21, 26:22, 18:20) palaužė Burgoso „San Pablo“ krepšininkus.

„Barcelona“ ekipai rungtynių pradžia nebuvo lengva ir ACB lygos operatoriai užfiksavo emocingą lietuvio minutinę pertraukėlę.

Šaras likus žaisti 32 sekundėms užsidirbo techninę pražangą ir netrukus varžovai lygino rezultatą ties 86 taškais.

Per likusį laiką Burgoso ekipa taškų daugiau nepelnė, o šalies vicečempionams vieną baudos metimą pataikė Adamas Hanga ir du įmetė Alexas Abrinesas.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius ir Alexas Abrinesas po 22, Pierre'as Oriola 20, Nickas Calathesas 7, Brandonas Daviesas 6.

„San Pablo“: Vitoras Benite 18, Kenas Hortonas 17, Dejanas Kravičius ir Jordanas Sakho po 9.

Pampuchka
2020-09-20 23:43:09
As nemaciau, to del nezinau rezultato, bet jus, zurnalistai...
Skaiciuokim: Pirmas kelinys - 5 (18:23), antras kelinys + 6 (27-21), trecias + 4 (26-22), ketvirtas - lygus (18:18)
Skaiciuojant is "Barcos" puses turetu buti +5...
Kaip rezultatas gali buti 89-86?????
Sinnere
2020-09-20 23:34:04
Lietuvio auklėtiniai namuose 89:86 (18:23, 27:21, 26:22, 18:18) palaužė Burgoso „San Pablo“ krepšininkus. Biski nesueina galai suskaiciavus... Pagal kelinukus kitoks rezas gaunasi
Snobas
2020-09-20 23:21:06
Čia tau ne LKL teisėjiai neistems rungtįniu... Žvaigždė greit nusileis.

Snobas
2020-09-20 23:18:56
Pasiimk mareka kosmareka:D galėsit abudu bauginti zvaigzdes:D o dabar matosi saruti kad čia tau ne LKL teisėjiai nepatems rungtįniu.