Pamatykite: A.Novikovas pelnė pirmąjį įvartį Turkijoje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai | VIDEO (2)

2020.09.20 15:57
Arvydas Novikovas | Organizatorių nuotr.

Arvydas Novikovas | Organizatorių nuotr.

Turkijos aukščiausioje lygoje savo pirmą įvartį šiandien pelnė Arvydas Novikovas. Lietuvis rinktinės narys pasižymėjo prieš „Sivasspor“ klubą, tačiau A.Novikovo atstovaujamas „BB Erzurumspor“ klubas namuose pralaimėjo 1:2.

A.Novikovas žaidė startinėje komandos sudėtyje ir aikštėje praleido visas 90 minučių.

Lietuvis pasižymėjo puikiu smūgiu galva 70 minutę ir išvedė savo komandą į priekį 1:0.

Visgi, „Sivasspor“ klubo patyrę puolėjai išplėšė komandai pergalę. 82 minutę Arouna Kone išlygino rezultatą po kampinio, o po keturių minučių pergalingą įvartį pelnė Maxas Gradelis.

Taigi, po dvejų turų „Erzurumspor“ klubas lieka su viena pergale ir šiuo metu rikiuojasi 9 vietoje.

Ukrainos „Premier“ lygoje užtikrintą pergalę iškovojo Donecko „Olimpik“ klubas su Danieliu Romanvoskij. „Olimpik“ namuose 3:0 nugalėjo „Minaj“ ekipą.

D.Romanovskij šias rungtynes pradėjo ant suolo, o į aikštę buvo mestas 83 minutę, kuomet jo komanda jau buvo įmušusi visus tris įvarčius.

Tuo metu Vokietijos trečioje lygoje ant suolo liko Edvinas Girdvainis, o be lietuvio „Uerdingen“ klubas išvykoje 1:2 pralaimėjo „Ingolstadt“ ekipai.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Grybo
2020-09-21 19:51:15
Grybas viens dziaugesi
Atsakyti
Atrodo
2020-09-20 16:09:33
Kaip tas vitaly ar koks ten youtuberis kur prankus daro ir i aikste per finalus bega
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai