Michaelis Schumacheris | Scanpix nuotr.

Michaelis Schumacheris | Scanpix nuotr.

 Prancūzijos televizijos kanalas „RMC Story“ trečiadienį pristatė dokumentinę laidą, skirtą Michaeliui Schumacheriui.

Žurnalistai bandė išsiaiškinti kuo daugiau detalių apie dabartinę vokiečio būklę bei apklausė ne vieną ekspertą medicinos srityje. Dokumentinėje laidoje kalbėjęs neurochirurgas Erichas Riedereris pažymėjo, kad M.Schumacheris dabar yra vegetacinės būklės.

„Neurochirurgai visada sako, kad laikas yra svarbiausias. Reaguoti reikia nedelsiant. Mano nuomone, laukiama buvo per ilgai. Kuo ilgiau lauksi, tuo daugiau smegenų dalių žus. Ar jie laukė per ilgai? Ko gero, taip. Dabar Michaelis yra vegetacinės būklės. Tai reiškia, kad jis yra prabudęs, bet nereaguoja į aplinką. Jis kvėpuoja, jo širdis plaka, jis turbūt gali atsisėsti ir padėti keletą žingsnių su kitų žmonių pagalba, bet tai viskas, tai – maksimumas. Ar yra bent menkiausia galimybė, kad Michaelis bus toks, kaip prieš nelaimę? Nemanau“, - sakė E.Riedereris.

Skubios pagalbos skyriuje dirbantis Geraldas Kierzekas irgi praranda viltį: „Praėjo šešeri metai nuo tada, kai Michaelis patyrė sunkią galvos traumą. Jis tikriausiai beveik visą laiką praleidžia lovoje, negali vaikščioti, o jo raumenys nyksta. Netikiu, kad jis galėtų visiškai atsigauti.“

M.Schumacherio biografiją parašęs Lucas Domenjozas pasidalino dar liūdnesnėmis prognozėmis. Jis mano, kad „Formulės 1“ legenda greitai iškeliaus Anapilin.

„Michaelio gyvybė gali greiti užgesti, nes jo organizmas dabar labai silpnas. Nebūtų nieko keisto, jei jis artimiausiu metu iškeliautų Anapilin“, - pridėjo L.Domenjozas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų