Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 Romoje (Italija) tęsiasi ATP 1000 serijos „Internazionali BNL d‘Italia“ vyrų teniso turnyras, kuriame susirinko beveik visas šios sporto šakos elitas.

Vienetų varžybų ketvirtfinalyje vargo turėjo serbas Novakas Djokovičius (ATP-1), kuris po 2 valandų 12 minučių kovos 6:3, 4:6, 6:3 įveikė vokietį Dominiką Koepferį (ATP-97). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

Galingai startavęs serbas turėjo realią galimybę pergalę įtvirtinti dar antrajame sete, tačiau išbarstė pranašumą (iš 3:1 į 3:3). Devintajame geime N.Djokovičius turėjo tris „break pointus“, bet nepasinaudojo proga susigrąžinti iniciatyvą, o dešimtajame geime dar pralaimėjo savo padavimų seriją.

Trečiajame sete D.Koepferis atsilaikė iki trečiojo geimo, kai pralaimėjo savo padavimų seriją. Vėliau N.Djokovičius dar labiau padidino pranašumą ir pergalingai baigė mačą.

N.Djokovičius po vieno iš epizodų sunkiai tramdė nervus ir sulaužė raketę:

Pusfinalyje serbo lauks norvegas Casperas Ruudas (ATP-34), kuris 4:6, 6:3, 7:6 (7:5) eliminavo italą Matteo Berrettini (ATP-8).

ATP 1000 serijos vyrų teniso turnyro Romoje prizų fondą sudaro kiek daugiau nei 3,465 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

kosmos
2020-09-20 00:32:31
nu djoka akivaizdziai kazkoks psichologiskai luztelejes po to covido skandalo
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai