Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

„Juventus“ vyriausiasis treneris Andrea Pirlo pripažino, jog bus sudėtinga Luisui Suarezui persikelti rungtyniauti iš „Barcelonos“ į Turino ekipą.

„Pagaminti pasą užtrunka ilgai laiko. L.Suarezui bus sudėtinga tapti „Juventus“ puolėju. Visi laukiame naujo puolėjo, tačiau šiuo metu niekur neskubame“,- kalbėjo strategas.

„Goal“ praneša, jog L.Suarezas pasiekė susitarimą su „Juventus“ ir per metus uždirbs daugiau nei 10 milijonų eurų. Urugvajietis ketvirtadienį dalyvavo italų kalbos egzamine.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Expert
2020-09-19 18:57:36
Seniai buvo aisku kad sito messio subinlaizio ne kvapo nebus juvei, slykstu butu toki smirdala turet komandoj, tiesiog prasmirstu visa atmosfera juvej
Atsakyti
Lktedggg
2020-09-20 10:40:09
Taip pat kaip prasmirsta visa komentaru grupe nuo tavo komentaro :D

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai